Baharın Renkleri, Etekleri Hareketlendirdi

Baharın Renkleri, Etekleri Hareketlendirdi

Uzun Etek Kombinleri 2014

Bahar günlerini geride bırakarak, hızla yaza hazırlanıyoruz. Doğanın bahar renkleri ile donanması, tüm kıyafetlerimizi de hareketlendirdi. Özellikle bu yaz eteklerde desenler, renkler, hareketli modeller öne çıkan tasarımlar arasında.

Siyahlar, lacivertler, kahveleri bir kenara bırakalım. Gelin hep birlikte bu yaz rengarenk eteklere gardroplarımızda yer açalım…

Tesettür Uzun Etek Kombin Modelleri 2014

Etek: Delilah, Gömlek: H&M, Çanta: Chanel

Bahar renklerinden sizin renginiz hangisi?

Yeni sezon bahar olunca, tüm canlın renkleri hepsi gözümüzün önünde canlanıveriyor. Yeşiller, sarılar, maviler, pudralar, oranjlar ve daha sayamadığımız cıvıl cıvıl tüm yaz renkleri. Peki bu sezon sizin bahar renginiz hangisi? Size en sıcak ve yakın gelen renk hangisi? Henüz karar veremediyseniz bugüne özel hazırladığımız kombinler size ilham verebilir.

Tesettür Uzun Etek Kombin Modelleri 2014

Etek: Emilio Pucci, Gömlek: Plein, Ayakkabı: Miu Miu

Eteklerde çiçek desenleri vazgeçilmezimiz

Floral desen trendi son yıllarda tüm tasarımcıların gözdesi. Mini mini papatyalar, kır çiçekleri, güller, orkideler ve bir sürü çiçek motifleri tüm kıyafetlerimizde kendisine yer buldu. Çiçek desenli etekler bu sezon tüm hanımların gözdesi olacak. Sizler de floral desenli rengarenk şık yaz eteklerini giymeye ne dersiniz?

Tesettür Uzun Etek Kombin Modelleri 2014

Etek: Özel Tasarım, Ceket: Moschino, Çanta: Chanel

Tek renk etekler mi? Desenli etekler mi?

Hepimiz ilk olarak düz renkli minimal formlardaki etekleri nedense daha çok tercih ederiz. Ama desenlerin ve renklerin hakim olduğu etekler, doğru kombinlendiğinde emin olun tek renk eteklerden daha şık bir duruş sergileyecektir. Peki sizin öncelikli tercihiniz hangisi. Eğer hala desenki etekleri henüz denemediyseniz bu yaz muhakkak deneyin deriz.

Yorumlar

“Baharın Renkleri, Etekleri Hareketlendirdi” için bir cevap

  1. fatma dedi ki:

    kombinleri paylaşıyorsunuz çok güzel ama nereden alabiliriz ne kadar bir bilgi verir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir