İstanbul’daki En Seçkin Alkolsüz Düğün Mekanları

İstanbul’daki En Seçkin Alkolsüz Düğün Mekanları

İstanbul'daki Seçkin Alkolsüz Düğün Mekanları

Mart ayının gelmesi ile düğün planlarının yapılıp, yerlerinin arandığı döneme girmiş bulunuyoruz. İlkbahar sonu yaz hatta sonbahar başı için bile şimdiden rezervasyonlar yapılmaya başlandı.

Peki alkol servisi yapmayan ve sizlere rüya gibi bir düğün için imkan sağlayan tercihler ve mekanlar nereler? YeşilTopuklar.com 2015 yılının favorileri arasına girebilecek bir liste ile sizlerle…

İstanbul'daki Seçkin Alkolsüz Düğün Mekanları (Byotel Hotel)

Byotell Hotel

İstanbul’da düğün organizasyonu adına bir çok kaliteli otel bulunmakta. Fakat muhafazakar bir düğün amaçlayan takipçilerimiz için alkol servisi bu konuda büyük engel. Byotell Anadolu yakasının tam ortasında, yüksek kaliteli hizmet anlayışı ve şık iç mimarisi ile düğün organizasyonlarında tercihi otelden yana olanların ilk seçeneği olabilir.

Byotell Hotel İletişim:

Adres: Kozyatağı Mh., Saniye Ermutlu Sokak No:3, Kozyatağı / İstanbul
Tel: ( 0216 ) 571 61 00

İstanbul'daki Seçkin Alkolsüz Düğün Mekanları (Beyaz Kuğu)

Beyaz Kuğu

Beyaz Kuğu İstanbul boğazının tüm güzelliğini sizlere sunan adından da anlaşıldığı gibi bembeyaz süslenmiş bir düğün teknesi. Yaz aylarının en sıcak günlerinde boğazın serin esintisi ile keyif dolu bir düğün için ayağını karadan uzaklaştırmak isteyenler için bulunmaz bir fırsat. Güzel bir nikah sonrası sevdikleriniz ile İstanbul tadında bir gezinti ve hoş bir düğün için seçenekleriniz arasında bulunabilir.

Beyaz Kuğu İletişim:

Tel 1: ( 0531 ) 774 00 50
Tel 2: ( 0212 ) 285 90 35

İstanbul'daki Seçkin Alkolsüz Düğün Mekanları (Florya Sosyal Tesisleri)

Florya Sosyal Tesisleri

Özellikle Avrupa Yakası sakinleri için geniş, şık ve ulaşımı kolay mekan arıyorsanız Florya Sosyal Tesisleri tam size göre. Havuz başı düğün tercihleri içinde önerebileceğimiz mekan yeşillikleri ve manzarası yaz ayları için sizleri fazlası ile cezbedebilir. Kapalı ve açık alanları bulunan Florya Sosyal Tesisleri’nin düğün öncesi dış çekim fotoğrafçılığı içinde kullanıldığını belirtmeliyiz.

Florya Sosyal Tesisleri İletişim:

Adres: Sahil Cad. No:1, Florya / İstanbul
Tel: ( 0212 ) 663 18 67

İstanbul'daki Seçkin Alkolsüz Düğün Mekanları (Haliç Kongre Merkezi)

Haliç Kongre Merkezi

Haliç Kongre Merkezi İsanbul’da ki en büyük organizasyon ve düğün mekanı olma özelliği ile bir çok geniş ailenin ilk tercihi olarak göze çarpıyor. Kaliteli hizmet anlayışından kesinlikle ödün vermeyen ve zaten namı bir çok çift adayı tarafından bilinen mekan, garantici eksiksiz bir düğün istiyorum diyenlerin ilk tercihi olabilir.

HKM İletişim:

Adres: Sütlüce Mh. Haliç Kongre Merkezi, 34050 Beyoğlu / İstanbul
Tel: ( 0212 ) 311 11 11

İstanbul'daki Seçkin Alkolsüz Düğün Mekanları (Hidiv Kasrı)

Hidiv Kasr-ı

Anadoluhisarı’nda bulunan ve gerçek anlamda bir düğün mekanı olarak belirtebileceğimiz Hidiv Kasrı, mimarisi, hizmet vizyonu, dış bahçesi ve havuzu ile rüya gibi bir düğün yapmak isteyenlerin favorisi. Yeşilliker içerisinde ama bir o kadar temiz, tarih kokan Hidiv Kasrı’nın fiyat olarak da standartların biraz üzerinde olduğunu belirtmeliyiz.

Hidiv Kasr-ı İletişim :

Adres: Çubuklu Korusu Çubuklu Yolu No:32 Beykoz / İSTANBUL
Tel: ( 0216 ) 413 92 53

İstanbul'daki Seçkin Alkolsüz Düğün Mekanları (Koru İstanbul)

Koru İstanbul Kuruçeşme

Koru İstanbul düğün organizasyonları tercihlerimiz de Boğaz manzarası olarak belkide en iyi kritere sahip mekan olarak dikkat çekiyor. Ortalama 2 senelik bir mekan olan Koru İstanbul kalitesinden ödün vermeyen ister kokteyl masaları ister yemek masaları şeklinde düzenlenmiş oturma planı ve eşsiz Boğaz manzarası ile güzel bir bahar düğününe ev sahipliği yapabilir.

Koru İstanbul Kuruçeşme İletişim:

Adres: Muallim Naci Cad. No: 93/1 Kuruçeşme / İSTANBUL
Tel: ( 0212 ) 257 50 80

İstanbul'daki Seçkin Alkolsüz Düğün Mekanları (Sultan Sarnıç Sarayı)

Sultan Sarnıç

Fatih’te bulunan YeşilTopuklar mekan editörü tarafından da düğün organizasyonları alanında mimari olarak en dikkat çekici mekan olarak ilk sıraya yerleştirilen Sultan Sarnıç size filmlerde ki gibi bir düğün sunuyor. Kalitenin her ayrıntısında gizli olduğu Bizans döneminden kalma işlemeler ile tam bir tarih sunan Sultan Sarnıç’ta ki düğününüz dillere destan bir şekilde olabilir.

Sultan Sarnıç İletişim:

Adres: Ali Kuşçu Mah. Yavuz Selim Cad. Ali Naki Sok. No:4 Çarşamba Çukurbostan Karşısı Fatih İstanbul
Tel: ( 0212 ) 521 07 20

Yorumlar

“İstanbul’daki En Seçkin Alkolsüz Düğün Mekanları” için bir cevap

  1. yasin dedi ki:

    Cavusbasi kasri sisyal tesisleride alkolsuz seckingin bir mekan bikgisinini vereyim demistim iyi gunler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir