İstanbul Anadolu Yakasının En İyi 5 Bahçeli Mekanı

İstanbul Anadolu Yakasının En İyi 5 Bahçeli Mekanı

Alkolsüz Bahçeli Mekanlar

Evlerimizde zaman geçirmeye çalıştığımız günler geride kaldı. Yeşili, doğayı ve İstanbul’un en iyi mekanları yeni normalleşme dönemi ile birlikte misafirlerini hijyen koşulları altında ağırlamaya başladı.

Dört duvar arasında geçirdiğimiz onca günden sonra ailemiz ve arkadaşlarımızla vakit geçirmek için en çok da bahçeli bir mekanları tercih eder olduk. Açık hava özlemi yaşayanlar için İstanbul Anadolu Yakasının en güzel bahçeli mekanlarını listeledik.

Digma Modern Village Alkolsüz Bahçeli Mekanlar

Digma Modern Village

Polonezköy’e 5 dakika uzaklıkta, doğayla iç içe ve göz alabildiğine yeşil bir çevrede, hiç bir yerde bulamayacağınız lezzet ve kalitede yemeklerin servis edildiği Digma doğa ile iç içe olma isteğimizin hat safhada olduğu şu günlerde iyi bir adres olabilir. Özellikle hafta sonları ailece vakit geçirmek için oldukça keyifli bir seçim olabilir. Çocuk oyun alanı, süs havuzları, at binme alanı, geniş çim alanı, locaları, mescidi ve otoparkı ile İstanbulluların doğa ile doğaya kaçtığı modern bir köyü anımsatıyor.

Alkolsüz Bahçeli Mekanlar Kırmızı Kapı

Kırmızı Kapı

Kendinizi hem evinizdeymiş gibi hissedebileceğiniz hem de doğanın keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz en özel mekanlardan birisi de Kırmızı Kapı. Sınırlı sayıda misafiri önceden rezervasyon ile ağırlayan Kırmızı Kapı bu özelliği ile kalabalıktan uzak, çok daha özel ve korunaklı bir zaman geçirmenizi sağlıyor. Kırmızı Kapı hafta sonları ailece güzel bir kahvaltı yapıp çocuklarınızı at bindirebileceğiniz, yazın dere kenarında keyifli dakikalar geçirebileceğiniz size özel bir mekan.

Alkolsüz Bahçeli Mekanlar Nevnihal

Lokanta Nevnihal

Anadolu yakasının en keyifli lokasyonuna konumlandırılmış Lokanta Nevnihal, geniş bahçesi, süs havuzları, çocuk oyun alanı, mescidi, otantik mimarisi, zengin menüsü, tecrübeli ve kaliteli hizmet anlayışını bir arada sunuyor. Yöresel lezzetlerden, sağlıklı yaşama kadar tüm misafirlerinin damak tadına uygun seçenekleri bir araya getiren Nevnihal, ebeveynlerin masadan kalkmadan çocuklarını izleyebilecekleri oyun alanları ve huzur dolu bahçesiyle de dikkat çekiyor.

Alkolsüz Mekanlar Orman Cafe

Orman Cafe & Restaurant

Şehrin göbeğinde ama şehir kalabalığından ve gürültüsünden kendini tamamen sıyırmış Orman Cafe & Restaurant ağaçların ve doğanın içinde, dünya mutfağından Karadeniz yöresinin en sevilen lezzetlerine kadar geniş mutfağı ile misafirlerini ağırlıyor.

Fenerbahçe Romantika Cafe

Cafe Romantika

Fenerbahçe parkının yemen yanında, sahile sıfır konu ve geniş bahçesi ile şehrin en sevilen bahçeli mekanlarından biri olan Cafe Romantika zengin menüsü ve leziz kahvaltısı ile günün her saati misafirlerini ağırlıyor. Martılarla yiyeceklerinizi paylaşarak gününüze keyif katarken yemyeşil bahçesinde dolaşabilirsiniz. Bahçesinde çocuk oyun alanı da olan mekanda çocuklarınız da keyifli anlar geçirecek.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir