İndirimdeyken Kaçırmamanız Gereken 7 Triko Kazak

İndirimdeyken Kaçırmamanız Gereken 7 Triko Kazak

Suud Collection Çizgili Balıkçı Yaka Triko Kazak

Sıcak, rahat ve pratik… Kışın soğuk havalarında en sevdiğimiz şey tesettür kombinlere yumuşacık bir kazak eklemek. Eforsuz stil eşleşmelerine açık olan bu parça, renk ve desenleriyle her görene tekrar tekrar kendini sevdiriyor. Sokak stilinde baş rolü oynayan bu mikro etki, tesettürlü kadının mütevazı çizgisine de çok yakışıyor. Ve şimdi kaçırmamanız gereken 7 indirimli kazak modelini bir araya getirdik!

Özsarıçam Fırfırlı Triko Kazaklar

Romantiklere Fırfırlar

Yumuşacık triko kazakları detaylarıyla süsleyen fırfırlar, romantiklere göz kırpıyor. Sezonun bu hayalpereset modası, çoğu zaman trikoların kollarına ya da yaka kısımlarında kendine yer buluyor. Buna bir örnek de Özsarıçam markasına ait kazaklar. 100 TL’ye inen fiyatları ve her kombine uyum sağlayacak beyaz – krem seçenekleriyle sezonun kaçırılmaması gereken parçaları…

Noi Triko Balon Kol Kazak

Kazaklarda Balon Kol Modası

2020 kış sezonunda balon kol modası esip gürledi. En çok da kazaklara yakışan bu trend rengarenk modellere farklı bir hava kattı. Bu hit parçadan sezonda en göze çarpan Noi Triko‘nun 14 farklı renkle tasarladığı modeller oldu. Kış indirimine giren parça 180 TL’lik fiyatı ile gelecek sezonlarda da dolaplarda olmaya aday.

Suud Collection Çizgili Balıkçı Yaka Triko Kazak

Sokak Stilinin Çizgilisi

Çizginin en yakıştığı parçalardan biri hiç şüphesiz sıcacık triko kazaklar. Oversize kesimlere canlılık getiren enine – boyuna çizgiler, sokak stilinde baş rolü oynuyor. Suud Collection‘ın indirimli parçaları arasında yer alan siyah ve camel çizgili kazakları da dolaplarda asla eskimeyecek modellerden. 120 TL’ye inen fiyatlarıyla da oldukça cazip bir seçenek.

Vesna Örgü Desen Mix Kazak

Saç Örgülü Kazak Trendi

Bir yanıyla retro bir yanıyla oldukça modern, saç örgülü kazak trendi 2020 kışının en havalısı. Özellikle beyaz, kahve ve yeşil gibi natürel tonlarla harmanlanan bu modeller, hazır indirim zamanı dolaplara eklenmesi gereken isimlerden. Vesna’ın 110 TL’ye inen kazakları da bunlar arasında.

Kevser Sarıoğlu V Yaka Kazak

Güneşten İlham Alanlar

Kış güneşinden rol çalan sarı kazaklar yeni sezonda dolapların enerji dolu ismi oluyor. Bu kadar canlılığı kaldıramayanlar ise daha soft tonlardaki camel tonlarına yöneliyor. Kevser Sarıoğlu‘nun koleksiyonunda 90 TL’ye düşen bu kazaklar hem uygun fiyatlarıyla hem de modası geçmeyecek tasarımlarıyla dolaplara eklenmesi gerekenlerden.

Touche Yazı Baskılı Şerit Detaylı Kazak

Yazı Baskılarıyla Gençlik Aşısı

Rakamlar, harfler, işlemeler ya da yazı baskılar… Kazakları çok sevdiren bu detaylar, kombinlere dinamizm katmak isteyenler için minimal olduğu kadar maksimalist ikonik seçenekler. Touche‘nin yeni sezonunda bolca indirimleri kazağı arasından göze çarpan yazı baskılı modeller de buna örnek.

Kayra V Yaka Triko Kazak

Güncellenen Süveterler

Yeni sezonda lise yıllarına geri döndürecek süveterler, indirim döneminde şans vermeniz gereken modeller arasında yer alıyor. Kimi sıfır kollu halleriyle kimi V yakaları ve uzun kollarıyla dertsiz tasasız bir gömlek üstünde kendini sevdiriyor. Kayra‘nın indiriminde göze çarpan kırmızı ve hardal tonlarındaki modeller de 140 TL’lik fiyatıyla kaçırmamanız gerek tasarımlardan oluyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir