İBB Sosyal Tesislerinde Özel Lezzetler

İBB Sosyal Tesislerinde Özel Lezzetler

Alkolsüz-Mekanlar

Alkolsüz Mekanlar: İBB Sosyal Tesisleri

İstanbul’un en güzel 15 noktasında nezih, ferah ve sıcak bir aile ortamında hizmet veren Sosyal Tesisler, zengin menü seçenekleri ile misafirlerini ağırlıyor.

Misafirlerinin kendilerini evlerinde hissedebilecek kadar sıcak bir ortam sunan Sosyal Tesisler, mutluluğunu ikiye katlamak için farklı lezzetleri de ön plana çıkarıyor.

Alkolsüz-Mekanlar

Uluslararası yarışmalarda kazandıkları birçok madalya ile başarılarını tescilleyen Sosyal Tesis şefleri, özel menüleri ile konuklarına ziyafet vaad ediyor. 15 noktada her tesise özgü lezzetler bulabileceğiniz Sosyal Tesislerde şefin leziz menülerini denemeye herkesi davet ediyor.

Kasımpaşa’da Kasımpaşa Sarması, Küçükçekmece’de Dana Madalyon, Arnavutköy’de Rezeneli Antrikot, İstinye’de meşhur İstinye Böreği, Beykoz Koru’da Beykoz Krep, Florya’da Florya Kebabı, Gözdağı’nda Gözdağı Kebabı bu tatlardan sadece bir kaçı…

Yorumlar

“İBB Sosyal Tesislerinde Özel Lezzetler” için bir cevap

  1. […] İstinye Sosyal Tesisi, günün her saatinde farklı güzelliklerin yaşanacağı ender bir mekan. Özellikle hafta sonları zengin kahvaltı menüsü güne iyi başlamak isteyenlerin tercihi oluyor. Eşsiz manzaraya karşı yapılan nefis kahvaltının yanı sıra lezzetin izinden gidenlerin vazgeçemediği İstinye Sosyal Tesisi, dört mevsim eşsiz lezzetler sunuyor. Günün her saatinde farklı bir keyif alabileceğiniz İstinye sosyal tesisi Büyükşehir Belediye’si güvencesiyle İstanbullulara hizmet veriyor. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir