Her Mevsimin En Kullanışlı Parçası: Tunikler

Her Mevsimin En Kullanışlı Parçası: Tunikler

Mevra 2016 Tunik Modelleri

En büyük kurtarıcımız olan tunikler yaz-kış olmazsa olmazlarımız arasında ilk sırada duruyor. Özellikle alışverişlerimizde en çok yeri de onlara ayırıyoruz. Giy-çık parçalardan olmaları günlük hayatta rahatlığı sağlayan ürünlerden olurken aynı zamanda bu parçalar sihirli bir tarafa da sahip.

Bu tunik modelleri tamamladığınız ürünlere göre şık bir görünüme bürünebilirken salaş parçalarla kullanıldığında da spor görünümü veriyor. Sade çizgiyle ayrıntıların bir araya gelmesinden hoşlananlardansanız bu sihirli parçaları günlük şıklıkla tasarlayan Mevra‘nın, yeni sezondaki en güzel tasarımlarına göz atmalısınız.

Mevra 2016 Tunik Modelleri

Kışa Yakışan: Zümrüt Yeşili & Bordo

Sezon tasarımlarında öne çıkan renklerden yeşil ve bordo, günlük şıklığa en yakışan renklerden oluyor. Mevra markasının da tasarımlarında yer verdiği bu iki renk taba detaylarla bir arada oldukça hoş görünüyor. Kalın kemer detayıyla stil önerisi oluşturacak bu modeli daha rahat kullanmak isteyenler bu ayrıntıyı devre dışı bırakarak salaş bir görüntüye de ulaşabilir. Bunun yerine taba bir çanta ve ayakkabıyla renk uyumu sağlanabilir.

Mevra 2016 Tunik Modelleri

İster Kap, İster Tunik

2015 / 16 Sonbahar – Kış sezonunun öne çıkanlarından olan süet, sadece çanta ve ayakkabılarda değil tunik ve dış giyim ürünlerinde de karşımıza çıkıyor. Kullanım tarzınıza göre hem tunik hem kap olabilecek tasarımlar, süet kumaşlarıyla da serin havalara uyum sağlıyor.

Mevra 2016 Tunik Modelleri

Soft Renkler mi, Canlı Renkler mi?

Her sabah uyandığınızda kendinizi farklı renklerde hissedenlerden olabilirsiniz. Bir gün canlı renkli bir tunik giymek isterken başka bir gün daha soft renkleri kendimize yakın hissedebiliyoruz. İşte bu gibi anlar için bir gün çağla renk tuniğin verdiği rahatlığı bir gün de fuşyanın verdiği canlılığı tercih edebilirsiniz. Spor ayakkabıyla kullanıldığında rahatlığı sunacak, topuklu ayakkabılarla kullanıldığında da şıklığı sergileyecek tunikler, günün kurtarıcısı oluyor.

Mevra 2016 Tunik Modelleri

Güçlü ve Sportif

Mürdüm ve haki tonlarının kullanıldığı cep detaylı tunikler, hem yaz hem anahtar parçalarınızdan olacak. Yaz aylarında önü açık kullanabileceğiniz bu modelleri, düğmeli şekliyle de kış aylarında kullanabilirsiniz. İç göstermeyen krep kumaşları da kullanış kolaylığı sağlıyor. Güçlü stil oluşturan bu tunikler, günlük şıklığın adresinde yer alıyor.

Mevra 2016 Tunik Modelleri

Detaylarda Nervür Zarafeti

Hem sadelik hem şıklık arayanlar için Mevra markası imdada yetişiyor. Sade tunikleri detaylarla bir araya getirerek farklılığı yakalıyor. Hemen hemen her renkle bir araya getirebileceğiniz bu tunikler kombin rahatlığı da sunuyor. Detaylı, desenli, taşlı, kürkle kaplı çanta ya da aksesuarlarınız varsa ve bir türlü nerede kullanacağınızı bilemiyorsanız, bu tuniklerle bir araya getirebilirsiniz.

Mevra koleksiyonundaki tüm tuniklerde sezonun öne çıkan renklerini işliyor. Petrol mavisi ve yeşili taş detayıyla bir araya marka, klasik duruşu sergiliyor. Kullanacağınız diğer parçaları da aşağıdan yukarı koyudan açığa yani ton sür ton kullanarak hoş bir görünüm sunabilirsiniz.

Mevra Giyim koleksiyonunda yer alan tüm tunik modellerine artık alisveris.yesiltopuklar.com ‘dan ulaşabilir ve kendinize en uygun modeli seçip sipariş verebilirsiniz.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir