Haftanın Her Günü “Latifa” Şıklığı

Haftanın Her Günü “Latifa” Şıklığı

Latifa 2014 Yaz Koleksiyonu

Haftanın her günü giymek istediğiniz şık ve rahat parçalar vardır. Onları çok seviyor ve onların konforunu hiçbir parçada bulamıyoruzdur. İşte tüm bu anlattığımız özellikler yeni sezonda Latifa Koleksiyonunda bir arada!

Şıklığı, kaliteyi ve konforu bir arada yaşamak isteyenler için Latifa 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu birbirinden özel parçaları ile bizlere haftanın 7 günü şıklık ve rahatlık sunuyor!

Stilinizi kişiselleştirmenin en kestirme yolu sade bir stili elegan bir hale büründürebilmektir. Bu konuda en başarılı marka olma özelliği taşıyan Latifa‘nın zengin ilkbahar-yaz 2014 koleksiyonunu çok sevdik ve mercek altına aldık.

Latifa 2014 Yaz Koleksiyonu

Latifa ile 7 Gün 7 Gece Şıklık

Her sezon giymekten keyif aldığımız Latifa, casual stilde ürettiği etek, elbise ve tuniklerle dolu koleksiyonuyla yaza hazır!

Latifa 2014 Yaz Koleksiyonu

Koleksiyon renklerindeki enerjiyi hissedince haftanın her günü üzerinizde taşımak isteyeceksiniz. Özellikle saks mavisi parçalar canlılığa ve dinamizme vurgu yapar nitelikte. Latifa, yeni sezonda ışıltılı detaylarla çizdiği feminen silüetleri ön plana çıkartırken, zamansız güzelliği yakalamayı başarıyor. Zira Latifa yeni koleksiyonu ile bir gün değil her gün hayatınıza ışıltı katıyor.

Latifa 2014 Yaz Koleksiyonu

Elbiselerin etek boyları maksi olarak kullanılmış. Siyah, beyaz, kobalt mavisi ve grinin ağırlıklı olduğu koleksiyonda bordoya da yer verilmiş. Latifa‘nın, feminenliğin doruğunda olan koleksiyonundan en yeni modeller Yeşil Topuklar farkıyla ilk kez sizlerle.

(Latifa ürünleri 2014-03359 nolu tasarım tescili korunmaktadır.)

Latifa İletişim:
Adres: Şenlikköy Mah. Florya Cad. No: 7/2 Dükkan 2. Florya İstanbul
Telefon: 0 212 424 55 78
www.latifa.com.tr
www.facebook.com/latifa.giyim

Latifa 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Yorumlar

“Haftanın Her Günü “Latifa” Şıklığı” için 2 cevap

  1. Inci filiz Yeşilay dedi ki:

    Yukarıdaki koleksiyonu nasıl alabiliriz

  2. Yasemin Koci dedi ki:

    Satın alabiliyor muyuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir