Gömleklere Alternatif; Bluzlar

Gömleklere Alternatif; Bluzlar

Tesettür Bluz Modelleri

Yaz mevsimi kadınların şıklıkları ile daha iddialı olduğu mevsimlerin başında geliyor. Bu yaz gömlek giymekten sıkılan tüm kadınların yeni favorisi bluzlar oldu.

Özellikle eteklere olan ilginin artması ile ince yazlık uzun kollu bluzlar, sezonda gömleklerden bir tık daha öne geçti. Salaş ve rahat formlardaki bluzlarda düz renk alternatifleri kadar tercih edilirken, desenli olanlarda en çok beğenilen modeller arasında yer aldı.

Tesettür Bluz Modelleri

Eteklerinize en iyi yakışan bluzlar

Sıcak yaz günlerinde etek kombini yapmaya özen gösteren kadınların sayısı her geçen gün artıyor. Bizim de son aylara favori kombinimiz açıkçası etek ve bluzlar. 2014 ilkbahar yaz sezonunun favori modeli olan pileli eteklerle kabarık kloş eteklere en yakışan üst grup, kısa ve bol formlardaki bluz modelleri. Böyle bir kombine uzun kolyeler takmayı asla unutmayın! Ayakkabı tercihiniz ise babetlerden yana olsun.

Tesettür Bluz Modelleri

Romantik bluzlar

Gömleklerden sıkılan kadınların daha fazla rağbet ettiği bluzlar karşımıza farklı tasarımlarla çıkıyor. Renk blokları ile tasarlanan parçalı bluzlar düz renk eteklerinizle şık bir kombinin de habercisi. Ayrıca sezonun yükselen trendi olan danteller, bluzlarda detay olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik dantel deyince aklınıza sadece beyaz ve ekru gelmesin. Her renk danteller bluzlara eklenerek şık bir görünüş sağlıyor.

Tesettür Bluz Modelleri

Renk ve desen zenginliği

Biz tesettürlü kadınlar için ölçülü giyime uygun model bulmak son yıllarda daha kolay hale geldi. Tesettür mağazalarının yanı sıra diğer markalarda ölçülü giyime uygun tasarımlarıyla koleksiyonlarında zengin bir model arşivi sunuyorlar. Sıcak yaz günlerinde renk ve desen zenginliği içinde ki bluzlarla etekler güzel bir ikili oluşturdu. Sizler de bu yaz gömleklerden sıkıldıysanız, rahat formlardaki bluzları, eteklerinizle kombinlemeye ne dersiniz?

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *