Geçiş Mevsiminin Hayat Kurtaran Sokak Stilleri

Geçiş Mevsiminin Hayat Kurtaran Sokak Stilleri

Koskoca bir Yaz nasıl da geçti! Daha düne kadar “Yaz gelse de…” ile başlayan cümleler kurarken şimdi yavaş yavaş Yaz sonuna hazırlanıyoruz. Hayatımıza giren yeni stiller mi dersin, modanın kendini sürekli yenileyen akımları mı dersin, geçmişten gelen popüler trendler mi dersin bu Yaz’da moda açısından dolu dolu geçti ama şimdi yeni bir mevsimi karşılama zamanı geldi.

Peki bu Yaz neler öğrendik?

  • Kabuklarına sığmayan yeni markaların moda ve stil anlayışını sil baştan değiştirdiğini,
  • Kaliteli giyinmek için servet harcamaya gerek olmadığını,
  • Butik ve mağazalardaki yüksek etiketlerle göz teması kurmamıza gerek olmadığını,
  • Bir kıyafette aranan en önemli özelliğin kalite ve ulaşılabilir fiyat olduğunu

Normcore Çizgili Tunik

Pandemi hem giyim hem de alışveriş alışkanlıklarımızda kökten bazı değişikliklere yol açtı. Artık bol çeşitliliğin değil, birbiriyle uyumlu ve kullanışlı parçaların değerli olduğunu ve bunlar için servet harcamamıza gerek olmadığını anladık. Şimdi koskoca bir Yazı geride bırakıyor ve yeni bir mevsime merhaba demeye hazırlanıyoruz. Peki eldeki ürünlerle bu geçiş aylarını nasıl geçirmeliyiz? Sezonun en yenilikçi markası Normcore‘un stilistleri ile bir araya geldik ve geçiş mevsiminin hayat kurtaran 4 stilini belirledik.

Normcore Trençkot Sweat Kombini

Normcore Trençkot
Normcore Sweat
Normcore Pantolon

Basic stilinizi trençkotla tamamlayın

Basic her zaman iyidir. Rahattır, ucuzdur ve cool bir görünümü vardır. Özellikle renkli sweat ve jean birlikteliğinin harika durduğunu söylemeliyiz. Havanın bir açık bir kapalı olduğu bu geçiş aylarında hem serinliklere hem de yağışlara karşı en büyük silahımız ise sweat + pantolon kombinlerini trençkotlarla tamamlamak olacak.

Normcore Çizgili Tunik

Normcore Çizgili Gömlek

T-shirt ve gömlekleri birlikte kombinleyin

Özellikle ince t-shirtleri tek başına kullanmak geçiş mevsiminde yeterli olmayacaktır. Tam bu noktada imdadınıza uzun gömlekler yetişiyor. Önünü açarak veya kapatarak hem sportif bir görüntü elde edebilir hem de mevsime uyum sağlayabilirsiniz.

Normcore Block Tunik

Normcore Block Gömlek

Normcore’un asimetrik kesim gömlek tunikleri bu stil için harika bir tercih! Zamansız kullanabileceğiniz tamamı çizgili ve block olarak 2 farklı versiyonu bulunan gömlekler şuanda indirimde

Normcore Jile

İki parçalı Jile kombinlerini deneyin

Jileler bu sezon çok ilgi gördü ve görmeye devam edecek. Özellikle gençlerin tercih ettiği jile & salopet elbiseleri, içinden giyeceğiniz sweatlerle mevsime uygun hale dönüştürebilirsiniz. Yaz sıcaklarında iki parça giyinmeyi tercih etmemiş olabilirsiniz ama Sonbahar’a geçişte bu kombinleri mutlaka denemelisiniz.

Normcore Denim Yelek

Normcore Denim Yelek
Normcore Denim Ceket

Denim yelek ve ceketlerin vakti geldi

Son dönemde gittikçe popüler hale gelen denim ceket ve yelekleri kullanmanın tam zamanı! Yaz’dan kalan tüm casual üst giyim parçalarıyla kullanabileceğiniz bu ürünlerden gardrobunuzda en az bir tane olması şart!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir