Floral Desenli Uzun Eteklerle Çiçek Açalım!

Floral Desenli Uzun Eteklerle Çiçek Açalım!

Floral Desenli Uzun Etek Modelleri

Yaz – Kış Çiçek Açalım!

Geçtiğimiz sezondan beri revaçta olan floral desenler sonbahar-kış sezonunda da karşımıza çıkıyor… Özellikle elbise ve eşarplarda yaz boyu çiçek desenleri hakimdi.

Bir çok hazır giyim markası yeni sezonda da floral desenlere bol bol yer vermiş. Yani sonbahar-kış sezonunda da yine bol bol çiçek desenleri bizleri bekliyor olacak.

Floral Desenli Uzun Etek Modelleri

Floral Desenler Nasıl Kombinlenir?

Floral desenleri kullanmak ilk bakışta zor gibi gelebilir. Ama aslında görüldüğü kadar zor değil.

Özellikle biz floral desenli uzun etek modellerini çok kolay yorumlayabileceğinizi düşünüyoruz. Çünkü tek yapmanız gereken beğendiğiniz bir çiçek desenli eteği seçip üzerine düz renk bir bluz, triko ya da gömlekle kombinlemek. Altın kuralı hatırlayacak olursak; desenli üzerine sade, sade üzerine desenli!

Büyük floral desenli bir etek giymek de biraz cesaret ister doğrusu ama hanımlar arası bir ortamda biraz iddalı olmaktan da kimseye zarar gelmez.

Floral Desenli Uzun Etek Modelleri

Fotoğraflar: Alice and Olivia, Ulyana Sergeenko, Dolce Gabbana.

Yorumlar

“Floral Desenli Uzun Eteklerle Çiçek Açalım!” için 2 cevap

  1. […] popüler olmaya başladı. Bu şallar hem geçmişe nostaljik bir yolculuk yaptırıyor, hem renkli floral desenleriyle şıklığımızı tamamlıyor hem de bizi kışın soğuğundan koruyor! Eskiden -paltoların […]

  2. […] kombinde baştan ayağa çiçekli giyinmek yok! İri çiçek desenli uzun eteği açık tonlarda düz renk bir bluz ile kombinledik. İki farklı çiçek desenli şal ile de […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir