Floral Desenli Eteklerle Baharlık Kombinler

Floral Desenli Eteklerle Baharlık Kombinler

Floral Desenli Tesettür Kombin Örnekleri

Kombin1: Etek: Emilo Pucci, Ceket: LcW, Şal: Kayra

Bahar ve yaz feminen duyguların yeşerdiği mevsimler. Çiçeklerin baharla birlikte canlanması biz hanımların da kombinlerinde etkili olmakta. Floral desenli eteklerle yapılan kombinler ise bu yazın en çok tercih edilecek stillerinden olacak. Biz de size bugüne özel floral desenli eteklerin eşlik ettiği şık kombinler hazırladık.

Floral Desenli Tesettür Kombin Örnekleri

Kombin2: Etek: Valentino, Ceket: Ceket: Haute, Çanta: Adalyn

2014 İlkbahar Yaz sezonunda floral desenler, trendler arasındaki yükselişini hızla sürdürmekte. Bununla birlikte çiçek desenleri aslında her sezon tasarımcıların çizgilerinde fazlasıyla yer alıyor. Önemli bir detay ise bu yaza özel floral desenlerde 3d grafikler ve kabartı çiçek desenleri daha çok öne çıkan parçalar arasında geliyor.

Floral Desenli Tesettür Kombin Örnekleri

Kombin3: Etek: Alice, Gömlek: Jabot, Ayakkabı: McQ

Floral desenli eteklerdeki renk tercihiniz de sınırsız bir seçenek bulunmakta. Özellikle orkide moru, fuşya ve mor renkli modelleri bu sezon daha fazla tercih etmelisiniz. Kabarık ve rahat formlardaki modeller ise hanımların favorisi olacak parçalardan. Sizler de kendinize yakıştırdığınız her rengi tercih edebilir ya da sezon trendi orkine morunu bu yaz özellikle giyebilirsiniz.

Floral Desenli Tesettür Kombin Örnekleri

Kombin4: Ceket: Marella, Etek: Özel Dikim, Çanta: Burberry

Kombinlerinizde floral desenli bir etek tercih ettiğinizde, asla desenli bir üst ya da eşarp seçmemelisiniz. İki desenli parçanın bir kombinde kullanılması şık bir görüntü asla vermeyecektir. Bu sebeple tek renk şal ya da ipek eşarpları kullanmanızı öneriyoruz. Özellikle yaz aylarında daha çok dışarıda zaman geçirdiğimizden, rahatlığınız için topuklu ayakkabılar yerine babetler bu sezon öncelikle tercih etmeniz gereken ayakkabı modelleri olmalı.

Floral Desenli Tesettür Kombin Örnekleri

Kombin5: Etek: Desigual, Gömlek: Ralph Lauren, Şal: Kayra

Yorumlar

“Floral Desenli Eteklerle Baharlık Kombinler” için 4 cevap

  1. emine dedi ki:

    Birde türk markası koysanız hep yabancı hep::::::)))

  2. HÜLYA dedi ki:

    YAA BİRDE BU KOMBİNLERİ NASIL ALICAMIZI SÖLERMİSİNİZ 🙁

  3. […] çiçek deseni baskısı altında stilinizi sade olarak korumak güç de olsa sizlerle şimdi orta yolu […]

  4. […] Floral desenli etekler: Uzun etekleri seviyoruz fakat ilkbahar da çiçek açan etekleri görünce bizlerde çiçeklendik. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir