Giyiminizi Sadeleştirin!

Giyiminizi Sadeleştirin!

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Son iki sezondur yükselişe gelen çiçek desenleri bazılarımızı korkutuyor olabilir. Her zaman güvenli sularda yüzüyor, renkli ve çok desenli ürünlerden kaçıyorsanız bu yaz sizin için biraz zorlu geçecek.

İlkbaharın zamansız bir trendidir çiçek desenleri… Ancak hiç bu kadar ön planda olmamıştı! Hatta hiçbir bahar koleksiyonunda çiçek deseni kullanmayan markalar bile bu sezon kullandılar. Sade bir stile sahipsiniz ve  2014 yazında çiçek açmaktan korkuyor musunuz? Peki, korkmayın! Bu konuda size önerileriniz olacak…

Şimdi Sadeleşmeye Ne Dersiniz?

Yoğun çiçek deseni baskısı altında stilinizi sade olarak korumak güç de olsa sizlerle şimdi orta yolu bulacağımıza eminiz.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Sade Parçaları Kombinlerinize Ekleyin: Bu pozitif ve enerji veren deseni daha düz ve sade parçalarla kombinleyerek stilinizi sadeleştirebilirsiniz.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Modern Parçalar Kullanın: Çiçekli bir ceket kullanmak durumundaysanız içine düz beyaz bir gömlek ile modern bir kombin oluşturabilirsiniz.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Düz Renk Ayakkabılar Seçin: Desensiz ama renkli çanta ve ayakkabı seçimiyle hem baharın enerjisini hisseder hem de sade stilinize farklı bir yorum katabilirsiniz.

Yorumlar

“Giyiminizi Sadeleştirin!” için bir cevap

  1. […] parlak aksesuarlar yerine daha zarif ve sadece tasarımı ile öne çıkan aksesuarlar minimal kombinlerde tercih edeceğiniz modeller arasında yer […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir