Eve Servis Ramazan Lezzetleri Sunan En İyi Mekanlar

Eve Servis Ramazan Lezzetleri Sunan En İyi Mekanlar

Ramazan İftar Mekanları

Evlerde ya da restoranlarda yapılan özellikle toplu iftarlara sağlığımız söz konusu olduğu için bu Ramazan’da ara veriyoruz. Ama mekanların eve servis Ramazan lezzetleri devam ediyor. Hem kendinize hem sevdiklerinize bu Ramazan menülerinden online sipariş ederek aynı mekanda olamasanız bile aynı lezzetle iftar sevincinize ortak olabilirsiniz. Lezzetleriyle damak çatlatan, tatlılarıyla efsaneye dönüşen bu mekanlar hangileri gelin birlikte bakalım…

Zennup 1844

Zennup 1844

Kendine hayran bırakan yüz yıllı aşkın köklü lezzet mirası ile 1844’ten beri hizmet veren Zennup, Şef Ömür Akkor’un yaratıcı dokunuşlarıyla hazırlanan zengin menüsüyle misafirlerine geniş bir lezzet alternatifi sunuyor. Ramazan ayında Zennup lezzetlerini evinde tatmak isteyenler için de online sipariş seçeneğiyle birçok ürünü iftar sofralarınıza getiriyor. Zennup 1844 aynı zamanda sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz şahsına münhasır hediye alternatifleriyle de en güzel anları, keyifli birer anıya dönüştürüyor.

Zennup 1844 Online Sipariş Telefon:

  • Bursa:0 542 453 27 16
  • İstanbul: 0 532 419 16 34

Lokanta Nevnihal

Lokanta Nevnihal

Ramazan boyunca siz bize gelemiyorsanız biz size geliriz sloganıyla hizmetlerine devam eden Lokanta Nevnihal, bir telefonla İstanbul Anadolu yakasının tamamına yakın adrese iftar lezzetlerini ulaştırıyor. Çorbadan iftariyelik tabağa, ara sıcaktan ana yemeğe, salatadan tatlıya farklı menü seçenekleri ile Lokanta Nevnihal lezzetleri pandemi şartlarında geçen bu Ramazan’da evinizde…

Lokanta Nevnihal Online Sipariş Telefon: 0216 332 13 33

Çanak Kebap&Katmer

Çanak Kebap&Katmer

İftar sofralarınızda yöresel yemekleriyle meşhur Çanak Kebap‘ın enfes lezzetlerine yer açın. Antep mutfağının İstanbul’daki adresi Çanak Kebap’tan güveç, kuzu tandır, kuzu kavurma, perde pilavı ve yörenin daha pek çok lezzeti ister yemek uygulamalarından ister mekanın online sipariş hattından aranarak kapınıza kadar geliyor.

Çanak Kebap Online Sipariş Telefon: 0216 410 27 90 – 0216 339 08 50

Fasulyeli Odun Ateşi

Fasulyeli Odun Ateşi

Belki içinde bulunduğumuz dönemden dolayı Anadolu’yu karış karış gezemiyoruz ama damak çatlatan tüm lezzetlerini Fasulyeli Odun Ateşi ile evlerimize getirebiliyoruz. İstanbul’da Ramazan ayı boyunca her cumartesi ve pazar günü kendi araç ve personeliyle siparişlerinizi kapınıza kadar getiren Fasulyeli Odun Ateşi, Bursa’da haftanın 7 günü, porsiyon olarak veya 3-4 kişilik lezzetleriyle iftar sofralarınızı donatmaya hazır.

Bu Ramazanda da iyilik sizin, sofranız ihtiyaç sahiplerinin olsun mottosuyla hareket eden mekan, iftar davetlerinin verilemediği bu süreçte size elçilik de ediyor. Fasulyeli, sizin adınıza iftar yemeğini sevdiklerinize, ihtiyaç sahiplerine veya sağlık çalışanlarına ulaştırıyor.

Fasulyeli Odun Ateşi Online Sipariş Telefon: 0 (542) 264 61 00

Five O Clock

Five O Clock

Ramazan ayına özel lezzetleriyle Five O Clock iftar sofralarınızı tatlandırırken renklendirmeyi ihmal etmiyor. Bol cevizlisinin yanı sıra karamel, fındık ve hurmanın bir araya gelerek lezzet patlaması yaşattığı Ramazan tatlısı güllaç Five O Clock’un 11 ay boyunca beklenen lezzetleri arasında. Yine bir Ramazan klasiği kuru meyve kulesi, özel kutusunda renkleriyle büyüleyen ballı bademli hurma stick ve revani gibi nefis tatlıları ister kendinize ister sevdiklerinize hediye olarak gönderme imkanı sunuyor.

Five O Clock Online Sipariş Telefon:

  • Patisserie, Bakery & Catering: 0850 216 40 40
  • Zorlu Center: 0212 353 69 00
  • Acarkent: 0216 485 22 11

Kandilli Pastanesi Ramazan

Kandilli Pastanesi

Kandilli pastanesinin kendisiyle özdeşleşen Royal Afternoon Tea Box konsepti Ramazan ayına özel lezzetlerle yeniden tasarlanıyor. Ramadan Tea Box olarak adlandırdıkları bu yeni konsept kendinizin ya da sevdiklerinizin iftar sofralarında Kandilli Pastanesi’nin zarafetini yansıtıyor. Yine pastanenin orijinal reçetesiyle hazırlanan güllaç sunumuyla göz doldururken Fransız mutfağının vazgeçilmez lezzeti kruvasanı, pastırma ve peynir ile buluşturarak Ramazan sofralarına uyarlıyor.

Kandili Pastanesi Online Spariş Telefon: 0 216 318 88 88

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir