Davet Görünümün Tamamlayıcıları: Topuklu Sandaletler ve Clutch Çantalar

Davet Görünümün Tamamlayıcıları: Topuklu Sandaletler ve Clutch Çantalar

Divarese Topuklu Ayakkabı ve Sandaletler

Divarese; İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonunda yer alan konfor tabanlı topuklu sandaletleri ve şık clutch modelleri ile konfor, kalite ve şıklığı tüm yaz davetleri,  mezuniyet ve düğün kutlamalarına taşıyor.

George Hogg’un İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonu ise zamansız, zarif ve lüks parçalarla gardırobuna yatırım yapanlara hitap ediyor.

Divarese Deri Terlikler ve El Çantaları

Divarese Mavi Terlik
Divarese Bronz Terlik
Divarese Gümüş Çanta
Divarese Bronz Çanta

Divarese’nin İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonunda yer alan ince bantlı, topuklu sandaletler ve şık clutchlar mezuniyet, düğün, kokteyl davetleri için kusursuz çizgiler taşıyor. Bunun yanı sıra, özel konfor tabanlı topukluları ile şıklık ve konforunuzdan ödün vermeden iddialı görünümlere sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Divarese Oxford Ayakkabılar ve Süet Loaferlar

Takım elbise stilini tamamlamak için ideal olan Oxford ayakkabılar, şık deri ve süet loaferlar da davetlerde iddialı duruşunun altını çiziyor. Zamansız parçaların yer aldığı George Hogg’un kadın ve erkek koleksiyonunda usta zanaatkarlık kaliteli malzemeyle birleşiyor.

Divarese Topuklu Sandalet ve Clutch Modelleri

Divarese Bronz Sandalet

George Hogg’un zamansız ve ikonik çanta ve ayakkabıları lüksün zarafet anlayışını yatırımlık parçalar olarak yansıtıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir