Das Collection’dan Ferace ve Abaya Modelleri

Das Collection’dan Ferace ve Abaya Modelleri

Das Collection Ferace ve Abaya Modelleri

Dubai’nin en ünlü markalarından olan Das Collection, birbirinden şık ferace ve abaya modelleri ile tüm hanımların beğenisini kazandı. Das Collection’un yeni sezon ferace modelleri, detaylardaki özel işleme ve desenlerle stil sahibi hanımların gözde markaları arasında yerini alıyor.

Modern dokunuşlara sahip klasik ferace ve abaya modelleri, bu sezonun favorileri arasında olacağa benziyor. Feraceler, hanımların günlük hayatında şıklığın yanı sıra, rahatlık ve konfor da sunuyor. Koleksiyonda siyah ve beyaz renk blokları ile zenginleştirilen modeller, aynı zamanda asaleti ve gücü de yansıtmakta.

Das Collection Ferace ve Abaya Modelleri

Tek parça kullanım rahatlığı ve şıklığı ile feraceler hanımlar için kombin yapmakta kolaylık sağlamaktadır. Özel şifon ve dantel detaylarla, ince pul işlemeler feracelere ayrı ve özel bir hava katmakta. Modellerdeki pelerin kol detayı sezonun trendleri arasında. Yer yer plise detaylarla hareketlendirilen tasarımlar ise ferace şıklığının feminen algı ile estetik yorumlanmasını sağlamakta.

Das Collection Ferace ve Abaya Modelleri

Ferace ve abaya modelleri her sezon kullanılabilecek şık tasarımlar arasında. Modeller tek parça zengin duruşu ile karakteristik bir şıklık kazandırıyor. Das Collection her sezon zarif ve şık tasarımları ile dünya hanımlarının vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam ediyor.

İşte ferace ve abaya modellerinde Das Collection şıklığı..

Yorumlar

“Das Collection’dan Ferace ve Abaya Modelleri” için 3 cevap

  1. Kadriye Eskiil dedi ki:

    Bu feraceleri nerede bulabiliriz?

  2. […] 2014 Ferace Modelleri […]

  3. Hatice dedi ki:

    Slm bu elbiseleri online nerden siparis verebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir