Çizgilerin Şıklığında Bir Yaz Kombini

Çizgilerin Şıklığında Bir Yaz Kombini

Çizgili Stille Oluşturulan Tesettür Kombini

Siyah beyaz çizgileri taşıyan bu kıyafet çizgisel duruşlarıyla bir ahenk içinde. Bu aynı zamanda takım bir elbisedir. Kolsuz bluzun üzerine hafif bir ceket düşünebiliriz. Böyle bir elbise altına da bol bir pantolon düşünmeliyiz. İki ana renkten mürekkep bu takım elbisemiz için, kollu ceketimizi ve pantolonumuzu beyazdan ya da siyahtan yana kullanabiliriz. Sadece dikkat edeceğimiz husus diğer kullanacağımız aksesuarlarda seçeceğimiz renklerin uyumudur.

Bu kıyafet için örtü kullanan hanımefendiler; siyah ve beyazın dışında tercih ettikleri renk aynı zamanda monotonluğu ortadan kaldıracaktır. Yine bu şala uygun ve şalın rengini destekleyecek birkaç aksesuar kullanabiliriz. Siyah ve beyaz ana renklerden olup, pop art düşüncenin yansımasıdır. Bu bazen düz çizgiler, bazen zikzak, bazen eğik olabilir. Bazen şekil olarak dairelerden oluşan puantiye, bazen kare ve bazen geometrik şekiller tercih edilebilir. Pop art düşünce yerleşmiş klasik bir ifadedir. Bu ifadeyi moda dünyası iyi kullanabilmektedir. Bizim kombinimizde çizgiler ne kadar klasik de olsa, kombin tasarımı bütünlüğünde aynı zamanda çağdaş kalıplara da uygun düşmektedir.

Çizgiler nazar boncuğu kadar dikkat çeken ve gözleri alıkoyan bir cezbedir. Bu kıyafet farklı bir elbise, farklı bir kombin, farklı bir yorum ve farklı bir anlam ifadesidir.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir