Chanel 2014 Saat Koleksiyonu

Chanel 2014 Saat Koleksiyonu

Chanel 2014 Saat Koleksiyonu

Chanel Saatlerinde En Şık Modeller

Zaman; bir salise, bir saniye, bir dakika, bir saat olduğu kadar, günler, haftalar, aylar, yıllar, asırları içine alan bir zarftır.

Tabiri caizse insan için bir an, bir devrandır. Bir nefes alış veriş kadar değerli bir andır… Saatlerin taşıdığı anlam zamanın ve içinde bulunduğu an ise çok değerlidir…

Chanel 2014 Saat Koleksiyonu

Dünyaca ünlü markaların saat koleksiyonları, kusursuz ışıltıları ile hanımların en sevdiği aksesuarların başında yer alıyor. Chanel saat modelleri 2014 sonbahar kış sezonunda, tasarım şıklığı ile öne çıkan parçalar arasında yerini aldı.

Chanel 2014 Saat Koleksiyonu

Chanel Saatleri Kadar Zamanın Değeri

Chanel sezonda kıyafet koleksiyonu ile adından söz ettirdiği gibi, takı ve aksesuar modelleri ile de beğenilen tasarımlara imza attı. Özellikle özel gün ve geceler için tasarlanan saatler, bu sezon hanımların en beğendiği modeller arasında geliyor. Sizler de zamanın değerini Chanel saatleri ile ölçmeye ne dersiniz.

Chanel 2014 Saat Koleksiyonu

Özel taşlarla tasarlanmış en şık saat modelleri

Chanel saat modelleri, pırlanta taşlarıyla, tasarımları ve motifleriyle eşsiz bir zerafete sahip. Çoğu hanımefendinin pırlantalarla süslü şık saatleri olsa da, Chanel’in saatleri dünya takı trendlerinin en başında yer almakta.

Hayatımızda, cep telefonlarımızda dijital saatlere sahip olsak da klasik tasarım saat modellerinin zevkini veremezler. Sizler de saatlerinizde şıklığı ve zarafeti arıyorsunuz Chanel yeni sezon saat modellerini muhakkak görmelisiniz. İşte birbirinden şık modeller sizlerle.

Yorumlar

“Chanel 2014 Saat Koleksiyonu” için 2 cevap

  1. […] Chanel hanımların en çok beğendiği markalar arasında gelmektedir. Chanel’in bayanlara yönelik birçok ürün gamı bulunmakla birlikte bugün size, birbirinden zarif bileziklerinden söz edeceğiz. Takı ve ziyneti önemsemeyen, sevmeyen bir hanım yoktur. Tüm hanımların evinde saatler, bilezikler, yüzükler ve kolyeler renk renk ve çeşit çeşittir. […]

  2. […] incilerle karakter kazandırılmış yüzük ve küpeler hepsi ayrı ayrı bir sanat eseridirler. Chanel 2014 İlkbahar Yaz Aksesuarlarındaki inciler, daha çok yüzük ve küpede öne çıkmaktadır. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir