Chanel 2014 İlkbahar-Yaz Aksesuar Modelleri

Chanel 2014 İlkbahar-Yaz Aksesuar Modelleri

Chanel 2014 İlkbahar-Yaz Aksesuar Modelleri

Chanel moda giyim sektörüyle bilinmesine rağmen aksesuarlarıyla hayatımıza 2014 yazında renk katacak gibi görünüyor…

Chanel 2014 İlkbahar Yaz Aksesuar Modellerini sizin için merek altına aldık. Giyimden kuşama, takı tasarımından altın, gümüş, mücevherata kadar, değerli taşların hünerli usta ellerinden çıkan sanat şaheserlerinin bir yansımasıdır. Aksesuar kombinlerimizin en önemli parçasıdır. Chanel modellerindeki tasarımlar bu yaz kombinlerimizin canlı ve renkli olacağının da göstergesi.

Chanel 2014 İlkbahar-Yaz Aksesuar Modelleri

Chanel 2014 İlkbahar Yaz Aksesuar Modelleri içinde yüzük, küpe bileziklerin yeri ayrıdır. Sizlerle paylaştığımız yüzük ve küpeler resimleriyle şıklığın ve zarafetin panaroması gibidirler. Özel malzemelerle hazırlanmış, incilerle karakter kazandırılmış yüzük ve küpeler hepsi ayrı ayrı bir sanat eseridirler. Chanel 2014 İlkbahar Yaz Aksesuarlarındaki inciler, daha çok yüzük ve küpede öne çıkmaktadır. Bileziklerde ise inci ve diğer değerli maddelerden yapılmış materyaller üzerinde kullanılmıştır.

Chanel 2014 İlkbahar Yaz Aksesuar Modelleri daha çok kentli kadınların, özel günlerinde kullanabileceği, zarif ve şık aksesuarlar öne çıkan parçalardır. Ayrıca özel cam işlemeciliği ile tasarlanan bilezikler de Chanel koleksiyonunda en sevdiğimiz parçalar arasında yer aldı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir