Chanel 2013-2014 Sonbahar Kış Çanta Modelleri

Chanel 2013-2014 Sonbahar Kış Çanta Modelleri

Chanel Çanta Modelleri

Chanel bu sezon da birbirinden şık çanta modelleri ile ön plana çıkıyor. Sezona iddialı giriş yapan Chanel, çanta tasarımlarında renk ve model seçenekleri ile zengin bir alternatif sunuyor. Koyu renklerin hakim olduğu çanta koleksiyonunda, kahve tonlarının da ağırlığını görmekteyiz.

Sezonun trendlerinden olan küçük çanta modellerine fazlasıyla koleksiyonda yer verilmiş. Yine süet, ve derinin hakim olduğu zarif modeller de, koleksiyonun ana parçalarından. Ayrıca zincir askılı çanta modelleri de bir hayli iddialı gözüküyor.

Klasik modeller kadar spor modeller de Chanel’in çanta koleksiyonunda çokça bulunuyor. Her zaman modellerinde, farklı çizgisi ve özel tasarımlarıyla hanımların beğenisini kazanmakta. Kalite ve şıklığı bir arada tutan marka, şık tasarımlarla sezonun vazgeçilmezleri arasında olmakta.

Mat deri ve krokodil desenli modellerin yanı sıra, yün ve derinin birleştiği özel tasarımlar da koleksiyonda yer alıyor. Konfor ve stili esas alan marka, bu sezon çanta modelleri ile bir hayli iddialı gözüküyor.

İşte Chanel‘in birbirinden şık ve zarfi yeni sezon çanta modelleri;

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir