“Caprice Gold Maldives” Muhafazakar Tatilin Yeni Rotası

“Caprice Gold Maldives” Muhafazakar Tatilin Yeni Rotası

Caprice Gold Maldives Muhafazakar Tatilin Yeni Rotası

En Yeni Muhafazakar Tatil Rotası: Caprice Gold Maldives

Dünyanın en güzel tatil bölgelerinden hatta halk oylamasında ilk sırada bulunan Maldivler şimdi daha muhafazakar...

Hint Okyanusu üzerinde yüzlerce adadan oluşan Maldivler Cumhuriyeti lüks turizminin başkenti olarak gösteriliyor. Eşsiz beyaz kumu, el değmemiş yeşili ve bunula birleşen cam rengi denizi, çevredeki doğallığı, yaşayan farklı canlı türleri ile dünyadaki cennet ünvanını alan Maldivler’de şimdilerde Caprice Gold rüzgarı esiyor… Caprice Gold Maldives, Konfabe adasında bulunana ve Maldivler merkezinin 250 km. kuzeyinde deniz uçağı ile 50 dakika mesafede bulunan Shaviyani Atoll’ünde yer alıyor.

Caprice Gold Maldives Muhafazakar Tatilin Yeni Rotası

“Hayallerimiz şimdi gerçek herkes maldivlere gidicek…” sloganı ile kendini duyuran Caprice Gold Maldives muhafazakar yurt dışı tatil seçeneklerinin ilk sırasına şimdiden oturmuş durumda. Caprice Gold Maldives – Ebu Eyyub El Ensari House yurt içindeki lüks konseptli muhafazakar otellerinde, yurt dışında ve daha proje aşamasında olmasına karşın önüne geçmiş ve dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

Bay ve bayanlara özel plajlar ve 250 özel plajı ile dünyanın 7 hilal belgeli ilk islami özel ada oteli Hicri Yılbaşımız 25 Ekim 2014’de konuklarına açılıyor. Ücretsiz ulaşım ve 24 saat açık büfe kişi başı 99 Euro’dan başlayan fiyatlarla peşin fiyatına 60 ay taksit, 2 yıl öde 5 yıl kal, 3 yıl öde 15 yıl kal, 4 yıl öde 40 yıl kal ve peşin ödemelerde % 36 indirim gibi kampanyaları ile de konuklarına farklı ödeme fırsatları da sunuyor.

Caprice Gold Maldives Muhafazakar Tatilin Yeni Rotası

Bungalov evlerden ve ayrı bir binaya sahip Caprice Gold Maldives – Ebu Eyyub El Ensari House sizlere ister binalarda suit ve teras odalarında, daha özel olmasını tercih ederseniz kendinize ait lagün cephesinde bulunan villalarda, ister okyanus cephesi olan villalarda veya okyanusun üzerine konumlandırılmış villarda konaklama imkanı sunuyor. 108 oda, 516 suit, 106 villa olmak üzere toplam 722 üniteden oluşan Caprice Gold Maldives Resort 180 dönüm adası, 6000 dönüm büyüklüğündeki lagünü ve 1 km. karasularıyla birlikte toplam 20.000 dönüm büyüklüğündeki alanı ile muhteşem bir muhafazakar tatil cenneti.

Caprice Gold Maldives – Ebu Eyyub El Ensari House İletişim:
Telefon: 444 44 25

Yorumlar

““Caprice Gold Maldives” Muhafazakar Tatilin Yeni Rotası” için 2 cevap

  1. nizameddin kınış dedi ki:

    iyi akşamlar ailemlen çok gitmek isterdim fadıl baba ya ulaşsaydım belki bize bir güzellik yapardı bende siirtliyim kısmet olursa gidilir rüya gibi herkese slm

  2. Feyza dedi ki:

    Giden ve memnun olan var mı?bizimle görüşlerini paylaşabilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir