Çantalarınızla Uyumlu Kombinler Oluşturun!

Çantalarınızla Uyumlu Kombinler Oluşturun!

Kıyafetle Uyumlu Çanta Kombinleri

Yaşam stili oluşturmuş hanımlar giyim kuşam, şıklık ve zerafet kavramıyla kendilerini en iyi şekilde ifade ederler. Stil sahibi bayanların kıyafet tercihleri kendi bedenleri ile uyumlu ve trendlerin ışığındadır. Markaların koleksiyonlarından sizler de kendi stilinizi oluşturarak en iyi kombinleri yapabilirsiniz. Kombin yaparken kıyafet tercihlerimizi tamamlayan en önemli öğe çantalarımızdır. Bazen en beğendiğimiz çantamızdan yola çıkarak kombinimizi tamamlarız. Eğer çantanızla en uygun kombini hazırlamak istiyorsanız yazımızı muhakkak okumalısınız.

Kıyafetle Uyumlu Çanta Kombinleri

Değerli çantalar imajımızı yükseltebilir

Her zaman kıyafette önce üzerimizdeki elbiseleri esas alırken, bazen de kullandığımız bir takıyı, bir seti veya bir aksesuarı imaj oluşturmada öncelik verebiliriz. Bunlardan biri de kullandığımız çantalarımızdır. Çantalar, işlevine göre, bir bayanın statüsüne ve yaşına göre de şekil alabilir. Her ne olursa olsun eğer çanta bir kıyafet için öncelik ise; dikkat etmemiz gereken birkaç nokta vardır. Değersiz ve kimliksiz bir çanta oluşturduğumuz güzel bir kıyafetin imajını nasıl bozuyorsa, değerli ve kimlikli bir çanta da sıradan oluşturduğumuz bir kıyafete fazlaca değer katabilir ve imajını yükseltebilir.

Kıyafetle Uyumlu Çanta Kombinleri

Çanta modellerinden stilimize en uygun tasarımlar

Günümüzde türlü türlü metaryellerden, model model çantalar üretilmektedir. Renk, model ve markalara göre de çanta çeşitlerimiz değişmektedir. Deri çantalar, rugan çantalar, spor çantalar derken karşımıza bir çok modelde çanta tasarımı çıkmaktadır. Önemli olan kıyafetimizle çantamızın tam bir uyum içerisinde olmasıdır. Klasik bir kombin tercihimizde asla spor bir çanta kullanamayız. Ya da özel bir gecede asla günlük bir çanta kullanamayacağımız gibi.

Kıyafetle Uyumlu Çanta Kombinleri

Renklerin çantalarımız ve kıyafetlerimizle uyumu

Siyah, kahverengi, narçiçeği klasik kıyafetler için kullanılacak favori çantalardır. Keten, kot ya da metal kabartmaları olan çantalar bir nevi spor ve rahat giyim kıyafetler için daha uyumludur. Siyah beyaz kıyafetlerde gri çantalar özelliklerine göre daha zarif ve şıktırlar. Bunun yanında omuzdan askılı ve el hizasına kadar uzanan küçük boyutlu çantalar, sırf kıyafete ince bir zerafet katması ve masum bir imaj oluşturması açısından ayrı bir yeri vardır. Genel olarak değerlendirme yaparsak çanta tercihlerimizle kombinlerimiz tam bir uyum içerisinde olmalıdır.

Editörlerimizin hazırladığı stil videosunu izleyin!

İşte birbirinden özel kombin önerilerimiz…

Tesettür Kombin Fikirleri

Kombin: Trençkot: Bouchra Jarrar, Çanta: Christian Louboutin, Saaat: Gucci

Tesettür Kombin Fikirleri

Kombin: Kaban: Burberry, Çanta: Burberry, Saat: Gucci, Şal: Kayra

Tesettür Kombin Fikirleri

Kombin: Kaban: Odd, Etek: Mango, Eşarp: Emilio Pucci, Çanta: Tory Bruch

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir