Çamlıhemşin’in Özel ve Eşsiz Konaklama Adresi Goboca Dağ Evi

Çamlıhemşin’in Özel ve Eşsiz Konaklama Adresi Goboca Dağ Evi

Çamlıhemşin’in Özel ve Eşsiz Konaklama Adresi Goboca Dağ Evi

Ev  sıcaklığında huzurlu bir tatil arayanların Karadeniz’deki tercihi: Goboca Dağ Evi… Havalar iyiden iyiye serinledi, sonbahar son ayını da ardında bırakarak gitmeye niyetlendi bile. Bazılarımız hayatın koşuşturmacasından, dünyalar kadar işlerimizi kendi dünyamıza sığdırmaya çalışmaktan bir karmaşanın içinde kaldık, bazılarımız ise ne olduğunu bile anlamadan sonbaharın da bitmek üzere olduğunu fark ettik. Bunca keşmekeş, yorgunluk ve stresin arasında ise en çok sakin ve huzurlu zamanlar yaşamaya ihtiyaç duyduk.

Goboca Dağ Evi Tipik bir Karadeniz Evi

Biz de bu ihtiyaçların farkına vardık ve sizin için sakinliğin ve huzurun doğayla bütünleştiği bir tatil planıyla karşınıza geldik. Karadeniz’in yemyeşil doğasında, huzuru ve sükuneti soluklayabileceğiniz, şehir yaşamından bir süreliğine de olsa kaçıp, kafa dinleyebileceğiniz bir yer olan Goboca Dağ Evi’ni bütün detayları ve özellikleriyle yazımızda inceledik. İşte Çamlıhemşin’in özel ve eşsiz konaklama adresi Goboca Dağ evi…

Goboca Dağ Evi Tipik bir Karadeniz Evi

Tipik bir Karadeniz evinin şehir konforuyla yorumlanmış hali

Goboca Dağ Evi, Çamlıhemşin, Fırtına Deresi’nin üzerinde bulunan, bildiğimiz klasik ve eşi benzeri olmayan yöresel Karadeniz evinden esinlenerek yapılmış, her türlü ihtiyaç ve ayrıntı düşünülerek tasarlanmış bir konaklama adresi. Mekanın bünyesinde 10 adet oda, odalarda ise banyo, giysi dolabı, merkezi ısıtma sistemi, banyo aksesuarları bulunuyor.

Goboca Dağ Evi Tipik bir Karadeniz Evi

Ahşap ve doğal malzemeden yapılmış evler, bölgenin tüm güzelliğini ve natürelliğini doyasıya yaşayabilmenizi sağlıyor. Odaların düzenli olarak temizleniyor olması, işletme politikasının ne kadar ziyaretçi dostu olduğunu da ispatlıyor. Temiz ve konforlu odalarda kalmak elbette tatil keyfini tam anlamıyla çıkarabilmenizi sağlıyor.

Goboca Dağ Evi Tipik bir Karadeniz Evi

Odaların konaklamak için bir hayli geniş ve ferah olması ayrıca dağ evinin konumu itibariyle doğayla iç içe bulunması ve pencerenizden eşsiz bir Karadeniz manzarasına şahitlik edebiliyor oluşunuz tarifsiz bir rahatlama imkanı tanıyor. İşletme sahiplerinin sıcak ve güler yüzlü tavırları ise ziyaretçilerine bir otelden çok bir misafirliğe gittiğini hissettiriyor. Ticari kaygılardan arınmış bir işletme olduğu her halinden belli olan mekanda, “yüksek teknoloji”den uzak ve insan ilişkilerinin ön planda olduğu bir tatil imkanı sunuluyor.

Goboca Dağ Evi Tipik bir Karadeniz Evi

Organik bahçeden toplanan sebzelerle yöresel lezzetlerin keyfini çıkarabileceğiniz bir yer burası. Goboca Dağ Evi’nin en iyi bilinen ve kuşkusuz en çok sevilen özelliklerinden bir tanesi tadına doyulmaz yemekleri. İşletmenin sahip olduğu bahçeden toplanan doğal ve organik sebzelerle hazırlanan, ev yapımı ve sağlıklı yemeklerin ve yöresel tatların bir tadına bakan, hayran olmadan mekandan ayrılamıyor. Üstelik vejeteryan ve vegan konuklar için de önceden haber verilmesi halinde özel menüler hazırlanabiliyor. Bu da işletme politikasının ziyaretçi odaklı olduğunun en önemli ispatlarından bir tanesi oluyor.

Çamlıhemşin’in Özel ve Eşsiz Konaklama Adresi Goboca Dağ Evi

Goboca Dağ Evi, Karadeniz’in en güzel yerlerinden bir tanesinde, doğaya zarar vermeden kurulmuş, bütün geleneksellik ve konforuyla konuklarını maksimum memnuniyet düzeyinde tutmayı amaçlayan ve bu zamana kadar da bunu gayet iyi başaran bir yer.

Goboca Dağ Evi Tipik bir Karadeniz Evi

Bulunduğu lokasyon itibariyle doğa yürüyüşlerine, trekkinglere, bol oksjenli sabah sporlarına da imkan sağlayan işletme huzurlu bir tatil arayışında olanlar için kaçırılmaz fırsatlar sunuyor. Biz de hayatın koşuşturmacası ve karmaşasından yorulup, kendinize vakit ayrımayı ve doğayla buluşmayı arzuladığınız bir zamanda Goboca Dağ Evi’ne gitmenizi öneriyoruz.

Goboca Dağ Evi Tipik bir Karadeniz Evi

  • Goboca Dağ Evi İletişim
  • Adres: Meydan Köyü, Goboca Mahallesi, No:1-2 , Çamlıhemşin, Rize, Türkiye
  • Tel: (0532) 326 73 37

Mekan ve Seyahat Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir