Büyük Kış İndiriminde Kaçırmamanız Gereken 10 Parça

Büyük Kış İndiriminde Kaçırmamanız Gereken 10 Parça

Tesettür Giyim Modelleri İndirim

Kış alışverişlerinin şimdi tam vakti!

İlkbahar – yaz koleksiyonlarının gün yüzüne çıkmasıyla eski sezonu indirimi sokan markaların en sevilen ürünlerine en uygun fiyata sahip olma zamanı. Dolapları trend parçalarla doldururken olmazsa olmazlara yer açın. İşte büyük kış indiriminde kaçırmamanız gereken 10 parça!

Tesettür Giyim Modelleri İndirim

Mont: Semen Design – Satın Al

1) Şişme Mont: Karlı kış günlerinin pofuduk montları kaçırmamanız gerekenler listesinin başını çekiyor. Sezon başında yüksek fiyatlarıyla düşündüren parçalar, şimdi uygun fiyatlarıyla gönülleri çalıyor. Kış hala sona ermemişken mutlaka edinmeniz gereken şişme montlar koyu renkleriyle anahtar parçalar arasına giriyor.

Tesettür Giyim Modelleri İndirim

Etek: Haki Design – Satın Al

2) Triko Etek: Soğuk havaların en sevilen parçası trikolar, kış sezonunda her tasarımda farkını ortaya koydu. Yumuşacık dokunulası halleriyle mevsim boyu tutkuyu arttıran tasarımları şimdi dolaplara katma zamanı. Özellikle triko eteklerin yıldızının yükselmesiyle koleksiyonlarda oldukça yer edinen parçalar, ilkbaharda da kullanım alanınızda olacak.

Tesettür Giyim Modelleri İndirim

Pelerin Palto: Kayra – Satın Al

3) Pelerin Palto: Sonbahar – Kış sezonunun yükselen yıldızı pelerin paltolardan hala edinmeyenlerdenseniz şimdi tam zamanı. Havalı tavırlarıyla stile farklı bir duruş getiren tasarımlar, ‘gizemli cool’luğa şıklık katıyor.

Tesettür Giyim Modelleri İndirim

  • Bordo Trençkot: Kevser Sarıoğlu – Satın Al
  • Kahve Trençkot: Kadriye Basturk – Satın Al

4) Trençkot: Sonbahar koleksiyonlarında boy gösteren trençkotların vakti geliyor. En cazip fiyatlarıyla edinebileceğiniz kurtarıcı parça trençkotları, siz de muhakkak dolaplara ekleyin.

Tesettür Giyim Modelleri İndirim

5) Pofuduk Yelek: Akıllı kadınların akıllı yatırımı olacak pofuduk yelekleri kullanmak için önünüzde daha çok uzun bir zaman var. Uygun fiyatlarıyla olduğu dolapların olmazsa olmazı olacak parçalar, ilkbaharda da üzerinizden düşmeyecek.

Tesettür Giyim Modelleri İndirim

Kazak: Vavist – Satın Al

6) Triko Kazak: Kış boyunca paltolarla montlarla beraber ısıyı arttıran triko kazaklar, stile hem konfor hem şıklık kattı. Akıllı yatırımlar arasına giren triko kazakları, ilkbaharda ince trençlerle kullanabilirsiniz. Gömleklerin üzerine bir dış giyim parçası gibi dahil olacak triko kazakların yıldızı asla sönmeyecek. Bununla beraber yükselen yıldızlar arasında olan pileli, kloş ve çan etekler de indirimdeyken kaçırmamalısınız.

Tesettür Giyim Modelleri İndirim

Spor Eşofman: Missemramiss – Satın Al

7) Sweatshirt: Haftasonu stillerinin vazgeçilmez parçası olan sweet’ler, konfor alanını genişletiyor. Büyük kış indiriminde cazip fiyatlarla sahip olacağınız sweetlerden bir tane almak bile yetmeyecek. Yazı baskılı, enerjik renkli sweetshirtler kışın imdada koştuğu gibi serin ilkbahar günlerinin de vazgeçilmez parçası olacak.

Tesettür Giyim Modelleri İndirim

Kaban: Zühre

8) Kaban: Kış sezonunda yatırım yapılan dış giyim parçalarında en çok dikkat edilen günün her anına uyması, ve her renkle beraber kullanılabilmesi. Bu sebeple siyah, gri ve kahve tonları kabanlar her dolaplarda çoktan yerini almış olmalı. Bununla beraber o çok beğenilen enerjik renkler bir türlü dolaplara giremiyor. Şimdi tam da indirim zamanıyken tereddüt ettiğiniz canlı renkler – sarılar pembeler kırmızılar – edinme zamanı.

Tesettür Giyim Modelleri İndirim

Parka: Zara

9) Parka & Yağmurluk: Sonbahar sezonunda koleksiyonlarda boy gösteren parka ve yağmurluklar ilkbaharda da üzerinizden düşmeyecek. Akıllı yatırımlar arasına giren parçaları uygun fiyatlara düşmüşken kaçırmayın.

Tesettür Giyim Modelleri İndirim

Ceket: Zara

10) Oversized Ceket: Fazlasıyla cool oldukça rahat oversized ceketler indirim zamanında kaçırmamanız gerekenlerden. Serin günlerin maskülen tavırlı tasarımları uzun boyları ve bol kesimleriyle stile bambaşka bir hava katıyor. Sizler de kış sezonunda olduğu gibi daha birkaç ay kullanmaya devam edebileceğiniz oversized ceketleri dolaplara katın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

“Büyük Kış İndiriminde Kaçırmamanız Gereken 10 Parça” için bir cevap

  1. Asiye dedi ki:

    Merhaba acaba pofuduk yelekleri nereden siparis verebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir