Bu Kombin Şeker Pembesi Tadında

Bu Kombin Şeker Pembesi Tadında

Şeker Pembesi Tesettür Kombin

Pembe rüyaların rengi, kız bebeklerin ilk kıyafeti, çocuk odalarının asıl rengidir. Bir kız çocuğu doğduğu günden itibaren pembe rengi ile özdeşleşir ve hiçbir zaman bu renkten vazgeçemez. Bizler de size bugün şeker pembesi tadında şık bir kombin hazırladık. Pembenin biz bayanlar için apayrı bir yeri vardır. Asla vazgeçemediğimiz renkler arasında da gelir. Hayata tozpembe bakmak deyimi bile mutlu ve huzurlu bakmak adına tüm negatif duygulardan arınarak yaşamak anlamına da gelir.

Bizler de pembe ile hayata tozpembe bakarak tüm olumlu duygularla umudumuzu hiçbir zaman yitirmeden bakmalıyız. Pembe uzun kollu bir gömleği kombinlemek çok kolaydır. Altına tercih edebileceğimiz birçok renkte pantolon olabilir. Yaz ayları ile en çok tercih edilen beyaz rengi biz pantolon olarak tercih ettik. Beyaz her renkle kombinlemesi en kolay renkler arasında gelmektedir.

Turkuaz ve pembeyi en çok birbirine yakışan renkte diyebiliriz. İki baskın rengin kombinlenmesi ile bir albenilik durumu da oluşacaktır. Yaz aylarının gelmesi ile açık ayakkabılar daha çok tercih edilmektedir. Pembe ve topuklu bir ayakkabı ile turkuaz şal ve çanta birbiri ile zarif bir uyum gösterecektir. Böyle bir kombin üzerine desenli bir eşarbı da tercih edebilirsiniz.

Aksesuarlarımızla kombinimize hareket sağlıyoruz. Şık pembe taşlı bir saat ve spor bir bileklikle zarif bir duruş sergileyebilirsiniz. Güneş gözlüklerimizi kıyafetlerimizle uyumlu tercih ettiğimizde tam bir renk kombinasyonu içinde zarafet sergileyebilirsiniz. Tatil mevsiminin açılması ile birlikte böyle kombinleri daha çok tercih ediyoruz. Böyle bir kombin ile hep spor hem sade bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *