Saflığın Rengi Mint İle Şık Bir Kombin

Saflığın Rengi Mint İle Şık Bir Kombin

Mint Renkli Tesettür Elbise Kombini

Sıcak havaların iyice hissedildiği şu günlerde kıyafet tercihlerimiz açık renklerden yana olmalıdır. Güneş ışınlarını üzerimize çok çekmemek için beyazlar ve açık renkleri tercih ederek sıcak yaz günlerinde bir nebze olsun rahat edebiliriz. Yine bu sezonun en favori rengi olan mint ile bir kombin hazırladık. Bayan giyim markalarının koleksiyonlarında tesettürlü hanımlar kendileri için, bir çok modeli doğru parçalarla birleştirerek uygun kıyafet bulabilirler. İşte size kolsuz bir elbiseyi beyaz bir pantolon ve beyaz uzun kollu bir ceketle tamamlayarak kombin hazırladık.

Mint rengindeki saflık ve duruluğun albenili bir tarafı vardır. Akan bir su, masmavi bir okyanus hatta doğanın hakim olduğu yeşilim huzurunu bu renkte bulabiliriz. Mint renginin kombinasyonunu birçok farklı renklerle yapabiliriz. Bizler bu kombinimizde gold rengini tercih ettik. Kolsuz dalgalı desenli elbisemizi yine aynı tonda bir ayakkabı ile kombinleyebiliriz. Elbisemiz desenli olduğu için düz bir şalı tercih ettiğimiz gibi yine düz bir eşarbı da tercih edebiliriz. Gold çanta ve aksesuar tercihlerimiz ile kombinimizde elegan bir görüntü elde etmekteyiz.

Bir deniz kenarında, martılarla arkadaşlık eder gibi, dalgalarla buluşursun. Açık mavinin beyaz köpüğü kumsala vurduğunda; tertemiz sahilde tertemiz bir sayfa açılır. İçindeki huzuru ve mutluluğu kumsala yazdığında geriye bıraktığın bir şiirdir aslında. Kıyafet, giyim kuşam olsa da, içinde huzur ve mutluluk bulduğun bir yaz mevsimidir. Bu mevsim deniz kenarında olmayanlar için, içinizi serinletecek böyle bir kombini kendinize yakıştırın.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir