Bol ve Sade Kıyafetlerle Ramazan’a Yalın Başlangıç

Bol ve Sade Kıyafetlerle Ramazan’a Yalın Başlangıç

Bol ve Sade Kıyafetlerle Ramazan Kombinleri (Hülya Aslan - Elif Doğan)

Ramazan ayına karakteristik gücü oldukça yüksek doğal, dengeli ve şık stillilerle yalın bir başlangıç yapabilirsiniz. Gündüz işten akşam iftar davetine koşturmacalı geçecek bu ayda bol ve sade kıyafetlerle kombin yapmanın incelikleri bizimle keşfedin. İşte Ramazan’da tesettürlü kadının vazgeçilmezi olacak yalın parçalar…

Ramazan İçin Bol Elbise Kombini

Mango Elbise
DeFacto Şal
Mango Çanta
Mango Ayakkabı
Mango Küpe

Sadelin Sembolü Beyaz

İftar davetlerinin yalın görünümlerinde beyaz elbiseler birinci sırada. Sadeliğin, saflığın sembolü olan bu rengin doğal tavrı dengeli bir kombin yapmak için en ideal tercih. Ancak sadece beyaz olması da yetmez. Akışkan dokularla tasarlanan beyaz parçalar mutlaka dökümlü kesimlere sahip olmalı. Son zamanların en elegan görünümü için Mango Ramazan Koleksiyonunda yer alan bol ve puantiye desenli elbiseyle bir çift topuklu bilekten bağlı ayakkabıyı eşleştirin. Son olarak siyah şal ve küçük bir el çantası ile kombini tamamlayın.

Tesettür Ramazan Elbise Kombini

Mango Elbise
Accessorize Şal
Mango Çanta
Mango Ayakkabı
Mango Küpe

İftar Daveti Şıklığı

Tesettürlü kadının  dolabında Ramazan şıklığını yansıtacak şifon kumaşlar, akışkan krepler, saten dokulu tasarımlar mutlaka vardır. Yoksa da yeni sezonda bu tarz elbiseleri her markada bulmak mümkün.

Yeterince renkli olan desenli şifon elbiseyi kombinlerken olabildiğince sadeleşmeye gitmek gerekiyor. İşte bu yüzden siyah bir sandalet ile çanta yeterli. Eğer şıklığınızı bir doz artırmak isterseniz, sandaletleri topuklu modellerden seçebilir, pembe şal ve gold takılar ekleyebilirsiniz.

Ramazan İçin Örgü Elbise Kombini

H&M Elbise
Koton Şal
H&M Güneş Gözlüğü
H&M Küpe
Mango Çanta
H&M Makosen

Ramazan’da Bahar Stili

Her stilin kurtarıcısı trikolar, bahar aylarına denk gelen Ramazan ayında da değişken hava koşullarına ayak uydurmayı iyi biliyor. Mütevazı tavrıyla Ramazan kombinlerine adapte olacak H&M markasından seçtiğimiz ipek karışımlı lastik örgülü elbiseyi; süet makosenler, pembe şal, beyaz çanta ve gold takılarla eşleştirin. Hem şıklığı hem sıcaklığı dozunda yaşayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir