Mango’dan Ramazan’ın Aidiyet Hissini Kıyafetlerinize Taşıyacak Özel Bir Koleksiyon

Mango’dan Ramazan’ın Aidiyet Hissini Kıyafetlerinize Taşıyacak Özel Bir Koleksiyon

Mango Ramazan Koleksiyonu Bluz-Pantolon ve Gimlek-Etek

Mango, bir kaç sezondur Ramazan ayına hazırlık olarak Müslüman kadınlar için tasarlanmış, sınırlı sayıda üretilen parçalardan oluşan bir kapsül koleksiyon oluşturuyor. Rahat, sofistike ve detaylı şık kıyafetlerden oluşan Mango Ramazan koleksiyonu, bu kutsal ayın duygulu ve huzurlu niteliklerini vurguluyor.

Narin ve zarif uzun elbiseler, işlemeli trençkotlar, desenli kaftanlar, drape detaylı bluzlar, çizgili gömlekler ve tüm çeşitleriyle palazzo pantolonlar koleksiyonda dikkat çeken parçalardan. Gelin Ramazan yaklaşırken bu aya özel çıkarılan tasarımlara birlikte göz atalım…

Mango Ramazan Koleksiyonu İşlemeli Trençkot ve Elbise

Mango Trençkot
Mango Gömlek Elbise

Şıklığı zarafetinden gelen tasarımların el işi nakışları, trendlerle buluşan geleneksel desenleri iftar davetlerine yakışır stiller sunuyor. Özellikle de arkası işlemeli trençkot ve etek ucu dekoratif nakışlar bulunan gömlek elbise her tarza ve tercihe uyacak şekilde sade bir çizgiyle tasarlanıyor.

Mango Ramazan Koleksiyonu Desenli ve Plili Elbiseler

Mango Çiçekli Elbise
Mango Pilili Elbise

Koleksiyonda güncel sezonun trendleri yer alıyor. Her zaman giyilebilir, kombinlemesi kolay ideal parçalardan oluşuyor. Çiçek desenli ve pilili elbiseler mesela, sadece Ramazan’da değil sonrasında bayramda hatta diğer özel günlerde rahatlıkla giyilebilecek türden tasarımlar.

Mango Ramazan Koleksiyonu Kaftan-Kimono ve Bol Pantolonlar

Mango Çiçekli Kaftan
Mango Kimono
Mango Çiçekli Pantolon
Mango Keten Pantolon

Desenleri ve iç ısıtan renkleriyle kaftanlar, doğal kumaşlarla tasarlanan kimonolar iftar davetleri için en çok tercih edilenleri arasına giriyor. Bu parçalar; keten karışımlı şallar, sandaletler ve hasır çantalarla kombinlendiğinde iftar daveti şıklığı kadar konforu da vadediyor.

Mango Ramazan Koleksiyonu Etek ve Pantolonla Gömlek Kombinleri

Mango Gömlek
Mango Etek
Mango Uzun Gömlek
Mango Palazzo Pantolon

Hafif ve renkli kumaşlar, dökümlü ve bol giysiler koleksiyonda öne çıkıyor. Ayrıca kimono ve kaftanlar gibi oversize gömlek, palazzo pantolon, ceket ve uzun eteklerin birbiriyle uyumu da dikkatlerden kaçmıyor. Bu da iftar davetlerinde ister tek tek ister takım olarak kullanma imkanı veriyor.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir