Birden Fazla Kombin Yapılabilen Akıllı Tasarımlar

Birden Fazla Kombin Yapılabilen Akıllı Tasarımlar

Kayra 2016 Gömlek Elbise Modelleri

Yeni jenerasyon tasarımlar akıllı kadınlara göz kırpıyor. Bir gömlek hem tunik hem kap hem de elbise nasıl olabilir? Farklı bağlama stilleri ve ufak hilelerle yepyeni tasarımlara nasıl imza atılabilir? Tekdüzelikten sıyrılan tasarımlar, genişleyen formlarıyla kreatif seçenekler sunmaya yardımcı olurken, siz siz olun birden fazla kombin yapılabilen akıllı tasarımlara göz atmadan geçmeyin. Hatta göz atmakla kalmayın dolaplara ekleyin. Akılı tasarımlarla harika geçecek bir yazın keyfine varın. Akıllı tasarımları kullanma rehberiniz ise YeşilTopuklar’da. Buyrun.

Kayra 2016 Kap-Tunik Modelleri

Kat Kat Giyinmekten Kurtaran En Akıllı Tasarımlar

Tesettür markaların koleksiyonlarında en çok göze çarpan akıllı tasarımlardan biri, hem gömlek hem tunik hem kap olarak kullanılan parçalar. Yazın sıcak günlerinde kat kat giyinmekten kurtaran, tek parçayla farklı havayı veren tunik – kaplar, akıllı tasarımların en sevilenlerinden.

Kayra 2016 Denim Gömlek Modelleri

Denim ile 2 Kreatif Fikir

Özellikle denim parçalarda gördüğümüz, hem ceket hem gömlek olan tunikleri hepimiz çok seviyoruz. Kimi zaman içine bir tişört giyerek önü açık ceketvari kullandığımız uzun tunikleri kimi zaman önü kapalı tunik – gömlek olarak kullanıyoruz ve biz bu kreatif fikri çok seviyoruz!

2016 Yaz Gömlek Elbise Modelleri (Touche- Noi)

Gömlek Elbisenin 3 Hali

Ne elbiseden ne tunikten vazgeçemiyoruz. Tasarımcılar da bunu fark etmiş olacak ki her koleksiyonunda, hem elbise hem tunik olarak kullanabilen birçok parçayı barındırıyor. Pantolonla kullanınca tunik, tek başına kullanınca elbiseye bürünen tasarımlar dolaplarda mutlaka yerini almalı. Hata bu ikiliyi üçlemek de kimi zaman mümkün. Ayak bileklerine kadar inen gömlekler önü açık kullanıldığında dış giyim parçası, önü düğmeli ve pantolonla gömlek, düğmeli ve tek başına elbise haline dönüşüveriyor.

2016 Yaz Gömlek Modelleri (İpekyol- Roman)

Bir Gömlekle Onlarca Stil

Bir gömlekle farklı stilleri denemek mümkün. Kalça kısmını kapatan hafif uzunluktaki tunik gömlekleri farklı şekillerle kullanmanız mümkün. Bol pantolonlarla bluz olarak kullanabilirsiniz. Eteklerle kullanmak isterseniz tatil moduna geçebilir gömleğin uçlarını fiyonk yapabilirsiniz. Yüksek bel eteklerle kullanmak için gömleği eteğin içine sokabilirsiniz. Gömleğin uçlarından birini dışarı çıkarabilirsiniz. Kimi zaman gömleğinizin düğmelerini en üste kadar ilikleyebilir kimi zaman üstten üç düğme açarak yaka modelini gösterebilir, kimi zaman da bir tişörtle ceket haline getirip cool hava oluşturabilirsiniz. Karar sizin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir