Sakura Çiçeklerinden İlham Alan Pembe Stiller

Sakura Çiçeklerinden İlham Alan Pembe Stiller

Sena Sever Pembe Etek ve Elbise Kombinleri

Barbiecore akımı çoktan geride kalırken canlı pembe tonunun üzerinden ne bordolar, kırmızılar geçti. Ancak pembe dolaplara tekrar giriyor hem de daha romantik ve daha yumuşak bir tavırla. Elbiselerden abiyelere, takım elbiselerden kargo pantolonlara, eteklerden mevsimlik ceketlere kadar pembeye ilham veren geniş bir skala karşımıza çıkıyor.

Adeta sakura çiçeklerinden ilham alan pembe, stilinize ihtiyacı olan optimist havayı kazandırıyor. Pastel pembeler dendiğinde aklınıza direkt romantik ve klasik, bazen de çocuksu görünümler gelse de diğer renklerle birlikte kombinlediğinizde karakteri yeniden güncelleniyor.

Pembe Elbiseler

Klasik bir hava için ton sür ton görünümler seçebilirken biraz daha cesur ve kontrast sonuç için pembe; turuncu, yeşil, sarı ve sezonun bir diğer rengi kırmızıyla buluşuyor. Ayrıca leopar desenle kombinlenerek bir tarafı romantik, bir tarafı feminen olan iki uç dengelenip zıtlıktan gelen uyum yakalanıyor.

Pembe Ceketler

Pastel Pembe Ceket
Pastel Pembe Keten Ceket

Bu sezon gardırobunuzdan eksik edemeyeceğiniz pembe koleksiyonlarda da yeniden yorumlanıyor. Sizin için seçtiğimiz pembe ceketler görünümünüze sofistike bir dokunuş katıyor. Baştan aşağı pembe görünümle etkileyici bir sonuç ortaya çıkarken, beyaz parçalarla eşleştiğinde rengin güzelliği bir tık öne geçiyor.

Pembe Gömlekler

Uçuk Pembe Gömlek
Açık Pembe Gömlek

Bu sezonda pembeye doyacağız. Nötr tonlar ve denim uyumları pembeyi günlük hayatta daha kullanılır yaparken tamamen aykırı tonlar da stil sahibi nasıl olunur bunu kanıtlıyor. Son olarak, renklerle aranız çok iyi değilse pembeyi büyük parçalarda kullanmak yerine ayakkabı, çanta ve şallarda tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir