Baharlık Uzun Gömleklerle Stil Oyunu O mu? Bu mu?

Baharlık Uzun Gömleklerle Stil Oyunu O mu? Bu mu?

Mango Uzun Gömlekler

Baharlık uzun gömleklerle harika bir stil oyunu oynamaya ne dersiniz? Geniş ve uzun formlarıyla konforu üst seviyede tutacak bu tasarımları kombinlerken tam bir karar veremedik ve size sormak istedik. Uzun gömlekleri eteklerle mi yoksa pantolonlarla mı eşleştirirdiniz ve renk tercihiniz hangisinden yana olurdu? Bahara uyarak soft renkler ile oluşturduğumuz bu kombinlerden size uygun olanını seçin.

Mango Pembe Uzun Gömlek Kombini

Desenli Eşarp
Desenli Şal
Taşlı Çanta
Clutch Çanta
Topuklu Sandalet
Metalik Babet

Şeker Pembe Tadında

Pembe tek başına bir kombini yıldız yapmak için yeterli. Bunun için de hiç çaba harcamaya gerek yok. Özellikle yeni sezonda pembe takımları bol bol göreceğiz. Ayrı ayrı da kullanabilen bu parçalar bir araya geldiğinde harika görünüyor. Şimdi gelelim günün sorusuna; pembe uzun gömlek, kat kat etekle mi daha güzel yoksa bol paça pantolonla mı? Seçiminizi pantolondan yana kullandıysanız topuklu sandalet, clutch çanta ve desenli eşarp ile eşleştirmelisiniz. Eğer etek dediyseniz metalik babet, taşlı çanta ve desenli şalla kombinleyip kendi takımınızı oluşturabilirsiniz.

Mango Uzun Gömleklerle Bol Pantolon ve Etek Kombinleri

Pembe Uzun Gömlek
Pembe Etek
Pembe Pantolon

Pantolonla kombinlediğinizde gömleğin önünü kapalı, etekle içinden beyaz bir tişört giyerek açık tutup iki farklı görünüm yakalayabilirsiniz. Her iki kombinle de sadece baharda değil sonrasında yazın kavurucu güneşinin altında ferah stillere imza atabilirsiniz. Etek ya da pantolon, hangisini seçerseniz seçin her haliyle şeker tadında bir stille hayata toz pembe bakabilirsiniz.

Mango Gömlek ve Pantolon Takımlar

Cepli Gömlek
Keten Pantolon
Fuşya Gömlek
Desenli Gömlek
Desenli  Pantolon

Renk ve Desenlerle Takım Oyunu

Yaz sezonunda karşımıza çıkacak renk ve desenlerle de takım oyunu oynuyoruz. Nasıl mı? Bazen sadece tek renk gömlek ve pantolonları eşleştiriyor bazen kendinden desenli parçaları bazen de çiçekli, yapraklı karışık baskıları…

Mango Uzun Gömlek Kombini

Çift Saplı Çanta
Zincirli Çanta
Spor Ayakkabı
Rugan Ayakkabı

Doğadan İlhamla

Stil oyununa doğadan ilham alan renklerle devam ediyoruz. Şeker pembe tadında kombin gibi baharı yansıtan diğer ton şimdi de hangi rengi seçeceğimiz konusunda kafamızı karıştırıyor. Ama yine önceliğimiz pantolon mu yoksa etek mi? Ona göre spor ya da arkası açık topuklu rugan ayakkabılardan birini seçip şık çantalarla eşleştirebilirsiniz.

Mango Uzun Gömleklerle Etek ve Bol Pantolon Kombinleri

Uzun Gömlek
Uzun Etek
Wideleg Pantolon

Stil oyununu nasıl buldunuz? Hem renk seçimini hem de kombinin hangi parçalardan oluşmasını istediğinizi size bıraktık. Ne dersiniz bu oyunların devamı gelsin mi, kombinleri birlikte yapalım mı?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir