Bir Kez Alıp Yıllarca Giyebileceğiniz Parçalar

Bir Kez Alıp Yıllarca Giyebileceğiniz Parçalar

Puane 2016 Yaz Kap ve Trençkot Modelleri

Kap Modelleri: Puane – Satın Al

Bazı parçalar vardır ki hiçbir zaman modası geçmez. Rengiyle, kesimiyle her zamana adapte olur. Hatta kullanıldığı parçalara göre yaz – kış fark etmeden mevsime de ayak uydurur. Alışverişleriniz için de böyle ürünlere sahip olmak en doğru yatırımlardan oluyor. Bir kez alıp yıllarca giyebileceğiniz parçaları, sizler için seçtik!

Her yıl farklı renkler, farklı dokular ve farklı kesimler ön plana çıkıyor. Hatta her yıl değil her sezon bile tasarımlar farklılaşıyor. Modanın hızına yetişmek imkânsızken en doğrusu zamansız parçalara yatırım yapmak oluyor. Alışveriş yapmak için en doğru zamandayken, rengi, kesimi dokusuyla her sezona uyum sağlayacak, bir kez alıp yıllarca üzerinizden düşmeyecek parçaları araştırdık.

Hesaplı Tesettür Trençkot Modelleri 2016 Yaz

Koleksiyonların Vazgeçilmezi Trençkot

Öncelikle yıllardır süregelen her sezon koleksiyonlardan eksik olmayan trençkot, kap ve pardösülerde değişmeyen klasik parçalar boy gösteriyor. Siyah, lacivert, krem ve tonları kemer detayıyla karşımıza çıkıyor. Eskimeyen renkleri, bahar aylarının kurtarıcıları olan bu parçalar, zamansızlıkta öne çıkıyor.

Siyah Tesettür Elbise Modelleri 2016

Zamansız Siyah Elbiseler

Her kadının dolabında bir siyah elbise olmalı cümlesi, klişe olsa da doğruluğundan şüphe etmemiz mümkün değil. Burada yola çıkarak sizler için harika önerimiz de var. Yaz – kış kullanmaktan vazgeçemediğimiz siyahı, elbiseler zamansız parçaların başında geliyor.

Kuaybe Gider 2016 Kot Etek Modelleri

Denim Etek: Kauybe Gider – Satın Al

Kurtarıcı Denim Parçalar

Bir kez alıp yıllarca giyebileceğiniz elbiseler arasında sadece siyah elbiseler bulunmuyor. Denim modası bazı sezonlar – geçtiğimiz ve bu sezonda olduğu gibi – oldukça öne çıksa da modası hiçbir zaman eskimiyor. Sizler de yeni sezonda denim elbise, etek ve ceketlere sahip olarak hem sezonun trendini yakalayabilir hem de bir kez alıp yıllarca giyebileceğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Kuaybe Gider 2016 İlkbahar Yaz Tunik Modelleri

Süper Kahramanımız Tunikler

Tunikler hayatımıza girdiğinden beri değişmeyen duruşa sahip bir model var. Krep, gizli düğmeli düz kesim, hiçbir detayı bulunmayan sade tasarımlar. Farklı parçalarla, renklerle, kolye ve diğer aksesuarlarla bir araya getirerek değişik kombinlerle kullandığımız, o sihirli gömlek tunikler. Bir kez alıp yıllarca giyerken, sezon modası diğer parçalarla da güne uyarlayabileceğiniz bu tuniklerin tüm renklerini stoklasanız hakkınız var. Spor ayakkabılarla, topuklularla her duruşa uyan bu tunikler, adeta süper kahraman!

Tesettür Uzun Etek Modelleri

Eteksiz Asla!

Yıllarca üzerinizden düşmeyecek rahatlıkta etekler, alışverişlerinizde mutlaka yer edinmeli. Özellikle ilkbahar yaz sezonunda tesettürlü hanımların daha da rahat kullandığı eteklerin birçok modeli zamansız parçalardan oluyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir