Beylerbeyi’nin En İyi 5 Kahvaltı Adresi

Beylerbeyi’nin En İyi 5 Kahvaltı Adresi

Beylerbeyi’nin En İyi 5 Kahvaltı Adresi

Üsküdar’ın nazenin semti Beylerbeyi, sahilin huzurunu, Beylerbeyi Sarayının ihtişamını ve tarihi yapıların görkemini bünyesinde barındırıyor. Hem yerli hem de yabancı turistler tarafından sevilen ve her fırsatta ziyaret edilen semtte birçok farklı mekan da kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Güne güzel başlamak için ilk adım olan kahvaltının Beylerbeyi’ndeki adresleri içinden ise 5 tanesi dikkatimizi çekiyor. İşte Beylerbeyi’nin en iyi 5 kahvaltı adresi

Beylerbeyi’nin En İyi 5 Kahvaltı Adresi

Suppa Cafe & Lounge

Güzel tasarımı, muhteşem manzarası ve güler yüzlü çalışanları ile mutluluk saçan bir mekan burası. Özellikle yaz aylarında bahçesi ve dış mekanı ile deniz ve boğaz manzarasının tadına doyabileceğiniz bir konumda bulunuyor. Geniş bir alana sahip olması, lezzetli kahvaltılıkları ve gönüllere taht kuran tavşan kanı çayı ile kahvaltı için de oldukça iyi bir tercih olarak ön plana çıkıyor.

Suppa Cafe & Lounge İletişim:

  • Adres: Beylerbeyi Mahallesi, Beylerbeyi İskele Caddesi, No:5 Üsküdar/ İstanbul
  • Tel: (0216) 318 20 69

Beylerbeyi’nin En İyi 5 Kahvaltı Adresi

Gong Cafe Bistro

Her kahve aynı tadı taşımaz. Nerede ve kiminle içiyorsanız tadı ona göre değişir”. Mekanın menüsünde yer alan bu cümle belki de ne kadar özenli ve farklı olduğunu gözler önüne seriyor. Beylerbeyi’nde bulunan mekanda çeşitli kahveler, çaylar, ana yemekler ve kahvaltı servis ediliyor. 2 kişilik kahvaltı ve express kahvaltının yer aldığı menüde ayrıca çeşitli tostlar ve sandviçler ile de kahvaltı yapma ya da atıştırma imkanı sunuluyor.

Gong Cafe Bistro İletişim:

  • Adres: Beylerbeyi Mahallesi, Beylerbeyi Çamlıca Caddesi, No:6 Üsküdar/İstanbul
  • Tel: (0216) 422 56 66

Beylerbeyi’nin En İyi 5 Kahvaltı Adresi

Çeşmidil Cafe Restaurant

Denize sıfır mekanlarda kahvaltı yapmak her zaman apayrı bir lezzettir. Çeşmidil Cafe de size tam olarak böyle bir imkan sunuyor. Mekanın cazibesi girer girmez sizi kendisine bağlamayı başarırken, menünün zenginliği karar vermenizi oldukça zor hale getiriyor. Kahvaltı hususunda ise, ister kahvaltı tabağı, ister serpme kahvaltı isterseniz de açık büfe kahvaltı opsiyonlarından birini seçebiliyorsunuz. Ayrıca sahil kıyısındaki mekanlara göre fiyatlarının da epey uygun olduğunu belirtmeliyiz. Deniz kenarında huzurlu bir kahvaltı arayışındaysanız Çeşmidil Cafe Restaurant tam size göre bir yer.

Çeşmidil Cafe Restaurant İletişim:

  • Adres: Beylerbeyi Mahallesi, Beylerbeyi İskele Caddesi, No:2 Üsküdar/İstanbul
  • Tel: (0216) 557 83 83

Beylerbeyi’nin En İyi 5 Kahvaltı Adresi

Rumeli Çikolatacısı Beylerbeyi

Çengelköy ile Beylerbeyi arasında bulunan Havuzbaşı’nda açılmış, Rumeli Çikolatacısı geleneğini burada da sürdüren bir mekan. Hem kapalı hem açık oturma alanına sahip cafede, soğuk Rumeli ve sıcak Rumeli başlıkları altında çeşitli içecekler ve birçok tatlı yer alıyor. Son derece kibar ve ilgili çalışanlarıyla da kaliteyi en üst noktaya taşıyan mekan, birçok ziyaretçi ağırlamasına rağmen, huzurlu ve keyifli kalmayı başarıyor. Kahvaltı için ise serpme seçeneğinin bulunması, tercih edilmesi için önemli bahanelerden birisi oluyor.

Rumeli Çikolatacısı Beylerbeyi İletişim:

  • Adres: Beylerbeyi Mahallesi, Havuzbaşı Sokak, No:26/1, Üsküdar/ İstanbul
  • Tel: (0216) 321 45 55

Beylerbeyi’nin En İyi 5 Kahvaltı Adresi

Mavi Cafe Beylerbeyi

Beylerbeyi iskelesinin hemen yanı başında bulunan, küçük ve salaş bir mekan burası. Özellikle közde Türk kahvesi yapılması, mekanın en göze çarpan özelliklerinden. Mavi masa ve sandalyeleri ile adeta bir şirinlik abidesi olan mekanda elbette kahvaltı yapmak da ayrı bir keyif oluyor. Sıcak ve samimi bir ortamda, boğaz havası alarak menüsünden dilediğinizi seçip rahatlayabileceğiniz mekanlardan Mavi Cafe Beylerbeyi.

Mavi Cafe Beylerbeyi İletişim:

  • Adres: Beylerbeyi Mahallesi, Beylerbeyi İskele Caddesi, No: 8/2 Üsküdar/ İstanbul
  • Tel: (0216) 422 00 47

Hazırlayan: Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir