Bayramlık Almadan Evdeki Kıyafetlerle Nasıl Şık Kombin Hazırlanır?

Bayramlık Almadan Evdeki Kıyafetlerle Nasıl Şık Kombin Hazırlanır?

Tesettür Bayramlık Kombinler

Bayramı dolaptaki kıyafetlerle şık geçirmek isteyenler buraya!

Anahtar parçalarla, en elegan renk uyumlarıyla ve en yeni trend detaylarla buluşturacağınız kombinler, bu özel günlerde en iyisi olmanız için hazırda bekliyor.

Tesettür Kap ve Pardesü Modelleri 2018

Elbiseler Topuklu Ayakkabı ve Krep Şallarla Kombinlensin

Tesettürlü kadının dolabında her zaman en özel bir yerde duran sihirli bir elbise vardır. Bayram için bu parçayı ilk seçenekler arasına alın. Özellikle sezonda kendini gösteren desenli A kesim ya da belden kuşaklı bol elbiseler tercihiniz olsun. Bu parçayıysa hafif topuklu stillettolarla kombinleyerek şıklığı iki kat artırın. Bu görünüme eşlik edecek bir diğer parçaysa krep şallar. Bir ucunu önde bırakarak bağlayacağınız şallar, ince ve uzun bir silüeti de beraberinde getiriyor.

Tesettür Bayramlık Kombinler

  • Kombin Detayları:
  • Etek: Adl İlkbahar Yaz
  • Gömlek: Mudo İlkbahar Yaz
  • Ayakkabı: Divarese İlkbahar Yaz
  • Şal: MaxMara
  • Çanta: Mudo İlkbahar Yaz

Desenli A Kesim Eteklerle Kontrast Kombin

Bayram şıklığını yansıtmak için kontrast renk uyumlarını kullanın. İki zıt ve canlı tonun bir araya gelince yakaladığı iddialı görünüm için etek ve başörtü ikilisini seçebilisiniz. Bunun içinse en iyi seçenek desenli parçalar olacaktır. Siyah zemin üzerindeki kırmızı desenli bir etekle kırmızı şallar kontrast uyumu sağlayacak. Bunun yanın sıra düz bir eteğe ya da desenli şala sahipseniz de zıt renklerle kombin yapabilirsiniz. Örneğin, siyah A kesim bir etekle kırmızı şallar, lacivert bir etekle yeşil başörtüler, turuncu bir tunikle yeşil bir şal…

Tesettür Bayramlık Kombinler

Kuaybe Gider İlkbahar Yaz

Baştan Aşağı Aynı Renk Kombine İkonik Çanta

Bayramda evdeki kıyafetlerle kombin yapmak isteyenler için sezondaki en trend renk uyumuyla şıklığı yakalayabilir. Bunun içinse dolaplardan aynı renkten iki hatta üç parçayı seçmeniz gerekiyor. Örneğin, pembe eteğiniz, pembe bluzunuz ve pembe babetleriniz varsa, bu üçlüyü seçip kombinleyerek tek renk bir görünüm kazanabilirsiniz. Eğer üç yerine iki uyan parçanız varsa üçüncü rengi geçiş olması açısından beyazla tamamlayın. Bu kombine ikonik bir detay katarak da tarzınızı vurgulayabilirsiniz. Sezonda zirveye taşınan bel çantaları bu kombine zıt (renginiz pembeyse mavi gibi) bir renkle kombinlenebilir.

Tesettür Bayramlık Kombinler

Pure Store İlkbahar Yaz

Siyahın Gücü Bayrama Cool’luk Katıyor

Bayramda alışverişe hiç ihtiyaç duymadan siyahın gücüyle şıklığı yansıtmak elinizde. Dolabınızdaki en sevdiğiniz siyah parçayı her dolabın temel taşı beyaz kıyafetlerle kombinleyin. Örneğin siyah bir maksi boy tuniği sahipseniz; beyaz bol pantolonlarla ve yazlık renk, desenlerdeki eşarplarla kombinleyebilirsiniz.

Tesettür Bayramlık Kombinler

Tuğba Venn İlkbahar Yaz

Farklı Başörtüsü Bağlamalarıyla Şıklık Kazanın

Yazında farklı baş örtüsü bağlamaları göze çarpıyor. Bayramda hem evdeki parçalarla kombin yapıp hem de şık gözükmek isteyenler bu stilleri görünümüne uygulayabilir. Dolaplardan en sevdiğiniz minimal, oldukça sade bir elbise ya da tunik seçin. Bu parçayı ise yine şal bağlamalarıyla güçlendirin. Örneğin, iki ucu öne alınıp iğneli broşlarla bağlanan yeni stil tam da bayrama özel bir görünüm. Bu görünümde şalların içine kullanılan renkli boneler de tercihiniz olabilir.

Tesettür Bayramlık Kombinler

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir