Bayanlara Özel iPhone Aksesuarları

Bayanlara Özel iPhone Aksesuarları

Bayanlara Özel iPhone Aksesuarları

iPhone ya da diğer akıllı telefonlar artık yaşamımızın birer barçası oldular

Teknolojinin hızla ilerlemesi sonucunda, bize yaşattığı kolaylıklar ve imkanları görmezden gelemeyiz. Biz hanımlar sahip olduğumuz her şeyin biraz da bizi yansıtmasını isteriz ve kendimize göre form verip çok daha şık hale çevirmeyi severiz. Buna iPhone‘larımız da dahil…

iPhone için üretilen aksesuarlar, kablosuz kulaklıklar, kılıflar ve harici lensler gibi birçok aksesuar şimdi kullanıcılara kolaylık ve şıklık sunuyor.

Bayanlara Özel iPhone Aksesuarları

Bayanların hem kolay kullanımı hem de başarılı tasarımı ve performansı nedeni ile diğer modellere göre iPhone‘u daha çok tercih ettikleri tartışılmaz bir gerçektir. Fakat bayanlar, beyler gibi iPhone’larını aldıkları gibi kullanmaktan biraz istemezler. Bunun da farkına varan bir çok aksesuar ürünü firması iPhone modelleri için birçok aksesuarlar üretti. Bunların arasında en çok bilinenleri taşlı, takılı, kurdeleli, renkli, sevimli çizgi kahramanlı veya kıyafete uygun desenli kaplardır. Fakat genişleyen ürün çeşitlerinde bayanları cezp edecek daha farklı modellerde artık piyasada fazlası ile revaçta. Gelin bunların neler olduğuna birlikte göz atalım…

Bayanlara Özel iPhone Aksesuarları

Şarj Aygıtları: iPhone güç adaptörleri artık renklendi! Eğer yeni bir güç adaptörüne ihtiyacınız varsa bu renkli adaptörlerden bir tane edinmenizi öneririz. Aynı zamanda PC bağlantısı olarak da kullanılan bu şirin kablolar bayanların telefonlarını daha farklılaştırma yolunda yardımcılarından bir tanesi.

Bayanlara Özel iPhone Aksesuarları

Kulaklıklar: Renkli şarj kabloları olurda renkli kulaklıklar olmaz mı? Özellikle müzik açısından hem kaliteli ses verebilen hem de renk renk çeşitleri ile bu şirin iPhone kulaklıklar bayanların bir diğer tercihi. Çantalarına, takılarına, kıyafetlerine, eşarplarına uygun olarak seçilebilicek iPhone kulaklıklarının fiyatlarının diğer kulaklıklardan pek de farklı olmayışı onları bir adım daha öne çıkarıyor.

Bayanlara Özel iPhone Aksesuarları

Kulaklıklar sadece renkli mi peki? Tabii ki hayır… Aksesuar anlamında inanılmaz genişleme sağlayan iPhone aksesuar çeşitleri soğuk kış günleri için hem şirini hem kullanışlı hem de iyi bir ses kalitesine sahip tüylü kulaklıklara da sahip.

Bayanlara Özel iPhone Aksesuarları

Standlar: Özellikle yeni otomobil kullanmaya başlayan bayanların belkide en büyük problemleri yol tarifleri veya otomobil kullanırken telefonla uğraşmak. Otomobil tutacakları bu konuda beylerin olduğundan daha fazla yeni otomobil kullanmaya başlayan bayanlarında imdadına yetişiyor. Cama yapıştırılan veya ön panelin üstüne konumlandırılan bu tutacaklar (sabitleyiciler) bayanların dikkatlerini yoldan ayırmadan, telefon ile yol tarifi alabilmelerini gelen aramaları yoldan dikkatlerini dağıtmadan cevaplamasında yardımcı oluyor.

Otomobil dışında da iPhone’u şöyle bir masanın üstüne koyup bir video izlemek pekte mümkün değil tasarımı gereği ince bir yapıya sahip olan iPhone modelleri telefonu bir zemin üzerine koyup video izlemeye pekte imkan vermiyor. Fakat aksesuar üreticileri bunun içinde bir çare bulmuş durumda. Telefonun arkasına tutturulan bir rengi parça ile. Bu parçaların şirin renkleri olduğu gibi, çeşitli hayvan figürleri veya bayanlara özel kalıplar da bulunmakta.

Bayanlara Özel iPhone Aksesuarları

Harici Lensler: iPhone’un yüksek kaliteli fotoğraf makinesi bazı noktalarda yetersiz kalabiliyor. Mesela bir konser alanında hayranı olduğunuz fakat uzak mesafeden seyrettiğiniz sanatçının fotoğrafını net bir şekilde çekmek iPhone ile biraz mümkün değil. Kamera kalitesini yükselten bir mercek sayesinde bu sorunda ortadan kalmış durumda. Serbest bir lensin kameraya monte edilmesi sayesinde uzaktaki görüntüler size çok daha yakın ve net. Bu lens bir set halinde de satın alınması daha çok tercih ediliyor ve iPhone’nunuz tam bir fotoğraf makinesine dönüşebiliyor…

Bayanlara Özel iPhone Aksesuarları

Şarjlı Kılıflar: Tabii ki iPhone’ların en büyük sorunu şarjın gün içerisinde yetersiz olması. Telefonlarından hiç vazgeçemeyen bayanlar için özellikle bu başlı başına bir problem. Beyler içinde ortak bir kullanım sağlayabilen iPhone şarj kabı gün içerisindeki bu sorunu halletmiş gibi duruyor. Normal bir şekilde fişe takıp doldurduğunuz telefonunuzla beraber kabın içindeki pil de doluyor. Gün içerisinde telefonunuzun şarjı bittiğinde ise kabın üzerinde bulunan bir tuş ile yedek pili aktif hale getiriyor ve telefonunuz şarjını telefon kabından kullanıyor.

Bayanlara Özel iPhone Aksesuarları

Şık Kılıflar: Bu aksesuarların dışında tabii ki de bayan iPhone kullanıcıları için en önemli aksesuar şüphesiz farklı güzellik ve çeşitlerdeki kılıflarıdır. O kadar çok iPhone kılıfı vardır ki artık dünyanın en önemli bayan markaları bile iPhone’lar için özel seri telefon kılıfları üretmektedirler. Bütün bu iPhone aksesuarları ile kendinize özel seçtiğiniz kılıfla iPhone’nunuz kesinlikle çok daha farklı bir görünüme ve kullanışa sahip olacaktır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir