Aysha Dergi Şubat Sayısı Yine Dopdolu

Aysha Dergi Şubat Sayısı Yine Dopdolu

Aysha Dergi Şubat 2014

Aysha Dergi, Şubat sayısı kapak çekimlerini Tv dünyasının örnek “aşk”ı ile gerçekleştirdi.

Şefkat Tepe dizisinin fenomen aşıkları Metin Kılıç ve Aslıhan Güner ile gerçekleşen kapak çekimi ile birlikte çiftin samimi açıklamaları, aşka bakışları ve tüm bilinmeyenleri de özel bir roportaj ile Aysha okuyucularını Şubat sayısında bekliyor.

Aysha Dergi Şubat 2014

Yoğun set saatlerinin aşklarına olumlu yansıdığını söyleyen oyuncu Mert Kılıç; “haftada bir gün evde birlikte vakit geçirebiliyoruz.Sürekli aynı evde olmayı bilmiyoruz aslında. Biz hâlâ sevgili gibiyiz.Evliliğimizde güzel bir denge kurduk.Uzun yıllar da böyle devam edeceğini düşünüyoruz.

Sevgi saygıdan önce gelir.

Tene değil, cana değmek önemlidir. Tenle başlayan ilişkilerin sonucu hüsran oluyor genellikle. Her anımızın mutlululuğunu, her zaman aynı derecede aynı oranda hissedebiliyoruz. Hepsinin mutluluk açısından oranı aynı.Sevginin arkasından saygı geliyor.Saygınlık ve sevgi çok önemli.

Aysha Dergi Şubat 2014

Aysha Dergi, 14.sayısıyla okurlarıyla buluşuyor. Dünyaca ünlü modacı Atıl Kutoğlu ile, kıyafet seçiminde fark etmeden yaptığımız yanlışlar, dolabımızın olmazsa olmazları, kilolu hanımların giyim tarzları ve elbette 2014 yaz trendleri…

Renkler, trendler, kombinler ve aksesuarlarla modaya yön veren stil sayfaları, hediye alternatifleri, alışveriş önerileri ve çok daha fazlası Aysha Dergi‘nin Şubat sayısında okuyucularıyla buluşuyor. Aysha dergi tüm gazete bayileri ve seçkin kitapçılarda…

1 Trackback

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *