Aysha Dergi Mart Sayısını Kadınlara Atfetti

Aysha Dergi Mart Sayısını Kadınlara Atfetti

Aysha Dergi Mart Sayısı

Aysha Dergi Mart Sayısını Kadınlara atfetti…
Son Dönemlerin En Çok Konuşulan İsmi Burcu Çetinkaya’dan
Aysha Dergi için Şok Açıklamalar!
Burcu Çetinkaya “Sırtımı Allah’a Dayadım…”
“Ama Geçmişimi de İnkar Edemem”

Kapak çekimleri ve aylık konuları ile gündem yaratmaya devam eden Aysha Dergi, Mart sayısını ‘kadınlar günü’ne özel ve baharı müjdeleyen bir çekimle renklendirdi. Dünyaca ünlü rallicimiz Burcu Çetinkaya’nın kapandıktan sonraki ilk moda çekiminin gerçekleştirildiği bu özel sayıda , ayrıca ünlü rallicinin samimi açıklamaları da yer alıyor.

Burcu Çetinkaya, hayatındaki manevi dönüşüm ve değişimi , yaşadıklarını, hayallerini, hedeflerini Sadece Aysha Dergi’ye anlattı.

Herkesin şaşırdığı “tesettür hikayesi”nin O’nun için bir anda verilmiş bir karardan çok öte, uzun süren manevi bir yolculuğun duraklarından biri olmasını anlatan Burcu Çetinkaya; ayrıca şu açıklamalarda bulundu.

“Sırtımı Allah’a Dayadım”

“Tesettürü 8-10 yıldır düşünüyordum. Sadece cesaret edememiştim… Zor ve cesaret isteyen bir durum ama Sırtını Allah’a dayayınca daha rahat daha huzurlu bir yolculuk başlıyor.”

Tesettüre girince etrafından olumsuz ve hadsiz eleştiriler aldığını da itiraf eden Burcu Çetinkaya büyük bir içtenlikle şöyle konuştu:

“beni tanıyanlar hiç şaşırmadı ama beni tanıdığını zanneden aslında hiç tanımayan kişiler terbiyesizce eleştiriler bile yaptılar. O arkadaşlarımı hayatımdan çıkardım. Zaten onlar arkadaşım değilmiş bunu anladım.”

İnternette açık fotoğraflarını kaldırmayı düşünüp düşünmediği sorusuna Burcu Çetinkaya şöyle cevap verdi:

“şu an da kapalıyım evet, o diğer fotoğraflarımı sildirmedim. Sildirmemde, sonuçta o kız da bendim. Bunu; yani geçmişi inkar edemem”

Kendisine yapılan eleştirilere sessiz kalmayı düşünüp düşünmediği sorusuna ise;

“Düşündüm ama sessiz kaldığımda hakkımda yazılıp çizilenleri gördüğümde konuşmaya karar verdim. Çünkü siz kendinizi ifade etmezseniz, insanlar sizin yerinize sizi ifade ediyorlar” diye yanıt verdi Çetinakaya…

Röportajın devamı ve daha fazlası Aysha Dergi Mart Sayısında…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir