Anda Karaköy’de Bi Mutfak Kahvaltısı

Anda Karaköy’de Bi Mutfak Kahvaltısı

Anda Karaköy'de Bi Mutfak Kahvaltısı

Karaköy özellikle son zamanlarda birbiri ardına açılan güzel mekanlarla daha da popülerleşen ve gezginlerin sıkça ziyaret ettiği bir semt haline geldi.

İstanbul içerisindeki merkezi konumu, deniz kenarında bulunması, ulaşımının kolay olması, tarihi yapısı ve samimi atmosferiyle bizleri kendisine her geçen gün daha çok bağladı. Bu güzel semte ise bir çok yeni ve keşfedilmeyi bekleyen, farklı tarz ve konseptlerde mekanlar açıldı. Bunlardan bir tanesi de Anda Karaköy Bi Mutfak. Tam bir kahvaltı cenneti olan mekan, yeni açılmış olmasına rağmen ziyaret edenler tarafından oldukça beğenilen ve favoriler listesine eklenen bir yer haline geldi. Özellikle yoğun geçen haftaların ardından dört gözle beklenen keyifli hafta sonu kahvaltıları için ideal bir ortam oluşturulmuş.

Anda Karaköy'de Bi Mutfak Kahvaltısı

İster Serpme İster Pancake’li

Bu şirin ve samimi mekanın menüsünde çeşitli kahvaltı seçenekleri yer alıyor. İsterseniz 2 kişilik serpme kahvaltı ile her şeyin tadına bakarak keyif yapabiliyor, ya da tek tek tatmak istediğiniz ürünlerle kendi sofranızı kendiniz oluşturabiliyorsunuz.

Farklı çeşitteki pancakelerden istediğinizi seçerek de kahvaltınızı zenginleştirebiliyorsunuz. Oldukça sempatik bir mekan olan Anda Karaköy Bi Mutfak’ta servisler kareli sofra bezleri üzerinde açılıyor ve bu da oldukça şirin bir sunum yapılmasına sebebiyet veriyor.

Anda Karaköy'de Bi Mutfak Kahvaltısı

Tahta masa ve sandalyelerle de evinizdeymiş gibi rahat hissetmeniz ve bulunduğunuz anı doyasıya yaşamanız sağlanıyor. Fiyat-performans oranı açısından başarılı olarak nitelendirilebilecek bir ücretlendirme politikasına sahip olması da mekanın en güzel özelliklerinden bir tanesi elbette. Ev yapımı reçeller, tatlı ballar, fıstık ezmeleri, yumuşacık ve taze yapılmış lezzetli pancakeler ile sizi mutlu edecek bütün detaylar düşünülerek servis ediliyor. Kahvaltı ve pancakelere ek olarak mekanda çay, sıcak çikolata ve kahve çeşitleri de hazırlanıyor. Ayrıca güler yüzlü ve ilgili çalışanları ile de kendinizi rahat hissetmeniz garanti ediliyor.

Anda Karaköy'de Bi Mutfak Kahvaltısı

Karaköy’de pancake yapan başka bir mekanın bulunmayışının eksikliğini çok güzel bir şekilde dolduran bir mekan oldu Anda Karaköy Bi Mutfak. Küçük ve samimi bir ortamda, bol çeşitli ve lezzetli bir kahvaltı için akla gelen ilk mekanlardan birisi haline geldi kısa sürede. Pancakelerinin sınırları aşan ünü, kibar ve güleryüzlü çalışanları ile birçok ziyaretçi kazanan mekanda özellikle hafta sonları yer bulmak ise zor olabiliyor. Bizim size tavsiyemiz ise mümkün olduğunca erken giderek Anda Karaköy Bi Mutfak’ta kendinize güzel bir kahvaltı ısmarlamanız.

Anda Karaköy'de Bi Mutfak Kahvaltısı

  • Anda Karaköy Bi Mutfak İletişim:
  • Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Yuva Sokak, No 3/A, Beyoğlu, İstanbul
  • Tel: 0532 613 83 08

Mekan Editörü: Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir