3 Farklı Sonbahar Kombini ile 3 Farklı Sen!

3 Farklı Sonbahar Kombini ile 3 Farklı Sen!

Massimo-Dutti-Kadın-2020-Sonbahar-Trençkot

Aniden bastıran esintilerle Yaz’dan kalan güneşin arasında gidip gelen Eylül‘de, stilini güncellemeye var mısın? Covid-19 salgınının gölgesinde yeni sezona merhaba diyen dünya modasında, bu Sonbahar bolca göreceğimiz yenilikçi ve doğal bakış açısı temalarının ön planda olduğu stilleri yine ilk kez sadece Yeşiltopuklar’da keşfetmeye hazır olun.

Canlı renkleri rafların arkasına iteleyip, pastel toprak tonlarına, grilere hoş geldin diyoruz. İster şehrin temposuna ayak uydurmak zorunda ol, ister okula dönüş heyecanı yaşa, istersen de tarzını zamansız stillere emanet et! Editörlerimizin bu önerileri, mutlaka favorilerinde ekli kalsın!

Peki sen Sonbahar’da nasıl bir görünüm tercih edersin?

2020-Sonbahar-Kombinleri-Spor-Mod

Mango Trençkot
Tonny Black Sneaker

Cool ve Dinamik mi?

Bugün daha spor, enerji dolu ve rahat görünmek istiyorsan, sana özel seçtiğimiz harika parçaları birlikte kombinleyebilirsin. Kahve tonlarında tercih edebileceğin parka veya kısa montları, jean pantolonlarla kullanabilir, rahatlığı da elbette bir sneaker ve hafif bir çanta ile yakalayabilirsin.

2020-Sonbahar-Trenckot-Kombinleri

Mango Trençkot
Mango Gömlek
Armine Şal
Mango Pantolon
Mango Babet

Zamansız Trençkotlar mı?

Gömlek & pantolon uyumunu Sonbaharın olmazsa olmazı trençkotla birlikte zenginleştirmeye ne dersin? Özellikle serin havaların kurtarıcısı olan trençkotlarda renk konusunda tamamen özgür olabilirsin. Biz camel tonlarını haki ile birleştirmeye bayılıyoruz.

2020-Sonbahar-Kombinleri-Sehirli-Stili

Mango Palto
Mango Etek
Mango Makosen
Mango Sweatshirt

Şehirli Görünüm mü?

Daha net ve şık bir görünüm arayışındaysan sana önerimiz gri ve siyahı birlikte kullanman olacaktır. Zamansız eteklerin baş tacı plise ve sweat birlikteliği yine gündemde…

Daha fazla stil önerisi keşfetmek için sitemizi dolaşabilirsin.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir