2020’nin Öne Çıkan 6 Trendi

2020’nin Öne Çıkan 6 Trendi

Angona 2020 Etek Modelleri

Soğuk kış günlerinden ilkbaharın güneşli havalarına hazırlanırken trendler peşimizi bırakmıyor. Kimi halen yıldız parça kimileri de geçmişten çıkıp geliyor ve şimdilerin modası oluyor. Vintage akımının yükselişte olduğu şu günlerde maskülen kodlar yeniden yazılıyor. Serin havalarda iyi bir geçiş parçası olacak dokulu tasarımlar da hem kullanışlı hem ikonik stillere konu olmak için karşımıza çıkıyor. Gelin sizde 2020’nin öne çıkan 6 trendine ‘Merhaba!’ deyin…

Adam Lippes 2020 Güpür Yaka Gömlek - Kazak

Adam Lippes 2020 Koleksiyonu

Geniş Yakalarla Vintage Modası

2020’nin ilk demlerinde 1970’lerin stil kodları modanın zirvesine oturuyor. İspanyol paça pantolonlar, yükselen omuzlu ceketler derken şimdi de geniş yakalı gömlekler sezonun en popüler ismi oldu. Bir kazağın içinden göz kırpan ‘güpür yakalar’ ya da ceketlerin içinden dışarı taşan ‘gömlek yakaları’ sizi vintage görünümlere dahil edecek.

Nili Lotan 2020 Yelek

Nili Lotan 2020 Koleksiyonu

Maskülen Kod: Karizmatik Yelek

Ara koleksiyonları etkisi altına alan ve 2020 yılının trendi olmayı başaran karizmatik yelekler, maskülen stil kodunun şifresini çözüyor. Sizleri erkek reyonlarına sokacak bu parça, yavaş yavaş kadın koleksiyonlarını da etkisi altına alıyor. İster eteklerin üzerine ister ceketlerinizin içine; her halükarda beyaz gömleklerle hayat bulan yeleklerin yıldızı oldukça parlıyor.

Fendi 2020 Kapitone Etek -Ceket

Fendi 2020 Koleksiyonu

Kapitonenin Sınırları Genişliyor

Kış sezonunda dış giyim ürünlerini ele geçiren kapitoneler, sınırlarını iyiden iyiye genişletiyor. Şimdilerde etek, elbise, yelek ve ceketleri de ele geçiren bu kumaşlar, soğuk günlerde olduğu gibi ılık ilkbahar mevsiminde de kombinlerde kendine yer bulacak.

Fendi 2020 Pötikare Desen Elbise-Ceket ve Kaban

Fendi 2020 Koleksiyonu

Resmiyeti Bozmayan Pötikare Takımlar

Markaların ara koleksiyonlarında göze çarpan bir diğer trend de resmiyeti bozmayan pötikare desen. Ekosenin maskülen havasını bozarak Şubat romantizmine kapılan dört köşe baskılar, ne kadar renkli olursa olsun ciddi bir görünüm sunuyor. Kıştan yaza; klasik kesimlerdeki şık etek ve ceketlerde bu modayı daha çok göreceğiz.

Fendi 2020 Kadife Manto ve Etek-Ceket

Fendi 2020 Koleksiyonu

Kadife Modası Yine Peşimizde

Kış sezonunda koleksiyonları esir alan kadife modası, yaza kadar devam edecek. Koyu renklerden sıyrılarak ilkbaharın tonlarıyla buluşan bu retro – bohem dokular, mevsimlik ceket ve eteklere yeni soluk getirecek.

Tory Burch 2020 Çanta

Tory Burch 2020 Koleksiyonu

XL Havalı Çantalarla Tanışın

2020 yılında kombinlerdeki etkisini güçlendirmeye kararlı olan çantalar, XL hava yastıklı kapitone modellerle giderek büyüyüp karşımıza çıkıyor. Aradığı her şeyi çantaya atmayı sevenlerin bayılacağı bu trend, XS modellerle olan yarışından galip çıkıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir