100 TL’nin Altındaki Tasarım Gömlekler

100 TL’nin Altındaki Tasarım Gömlekler

Pınar Şems Fiyonk Yaka Gömlek Modelleri

Bluz ve Gömlek Modelleri: Pınar Şems

Tasarımcıların dokunuşlarıyla ayrı bir havaya bürünen gömlekler, klasik çizgisinden uzaklaşarak kombinlerin vazgeçilmezlerinden biri oluyor.

Belden oturan, tek renk sadelikten uzaklaşmadan şık ve elegan görüntü vermeyi başaran gömlekler, yeni sezonda da canlı renklerden soft renklere kadar birçok alternatifle karşımıza çıkıyor.

Pelerinli modeller, balon kollar ve fiyonk yakalar… Tasarımcıların harika yorumlarıyla stilinize güç katacak gömlekleri sizler için seçtik. İşte 100 TL’nin altındaki tasarım gömlek modelleri ve stil önerileri.

Pınar Şems Fiyonk Yaka Gömlek Modelleri

Bluz ve Gömlek Modelleri: Pınar Şems

Gömleklerde Fiyonk Yaka Şıklığı

Pınar Şems’in yeni sezon koleksiyonunda yer alan fiyonk yaka detaylı gömlekler, farklı renk alternatifleriyle takipçilerine sunuluyor. Pınar Şems’in fiyonk yaka dışında ayrıca balon kol kesimini de kullanmış olmasıyla diğer gömleklerden sıyrılıyor ve farklı bir tasarıma bürünüyor.

Tok duran kumaşıyla, yoğun ve canlı renkleriyle şık bir görünüm veren gömlekler, etek kombinlerinizde harika duracak parçalar arasında yer alıyor. Bu gömlekleri eteklerle kombinlerken dikkat etmeniz gereken bir nokta ise gömlek uçlarını eteğinizin içine almak olacaktır.

Böylelikle daha şık bir görünüm elde ederek, güçlü bir stil oluşturabilirsiniz. İş hayatınızda, özel günlerinizde rahatlıkla kullanacağınız gömlekler, dolabınızın şık parçaları arasında yer edinecektir.

Mevra Pelerin Yaka Gömlek Modelleri

Bluz ve Gömlek Modelleri: Mevra

Pelerin Gömleklerle Güçlü Stil

Geçtiğimiz yaz sezonunda da tesettür giyim markalarında ve tasarımcıların koleksiyonlarında karşımıza çıkan pelerin gömlek, tunik ve hatta trençkot, pardösüleri yeni sezonda da görmeniz mümkün.

Hesaplı parçalar arasında yer alan pelerin gömler, havalı duruşunun yanı sıra etek kombinlerinizde de şıklığınızı tamamlayacak parçalar arasında yer alıyor ve Mevra’nın koleksiyonunda karşımıza çıkıyor.

Güçlü stilin anahtarlarından biri olacak pelerin gömlekleri, belden oturan eteklerle kombinleyebilir, güçlü bir stil oluşturabilirsiniz.

Gamze Polat Papatya Yaka Gömlek Modelleri

Bluz ve Gömlek Modelleri: Gamze Polat

Sade Gömleklerde Ufak Ayrıntılar

Çok renkli, desenli, pileli eteklerinizi kombinlemek için sade gömlekler kurtarıcınız olacaktır. Eteklerinizdeki bu yoğun görüntüyü hafifletmenin en kolay yolu tek renk, sade gömlekleri tercih etmeniz olacaktır.

Gamze Polat’ın koleksiyonunda yer alan gömlekler, bebe yaka detayı, inci düğmeleriyle sade ve zarif bir görüntü oluşturuyor.

Her dolapta mutlaka bulunması gereken düz beyaz bir gömlek kurtarıcınız olacakken, hesaplı fiyatıyla da sadelik severlere göz kırpıyor.

Zehrace Gömlek Modelleri

Bluz ve Gömlek Modelleri: Zehrace

Gömlekleri Aksesuarlarla Detaylandırın

Zehrace’nin koleksiyonunda yer alan gizli düğmeli ve kol manşetleri inci düğmeli olan gömlekler fiyatıyla cazip hale gelirken soft renkleriyle de oldukça hoş görünüyor. Sadeliği sevenlerdenseniz bu gömlekler size göre olacaktır.

Etek–gömlek kombinlerinize yaka kolyeleriyle hareket katabilir, şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Sade renk gömleklerinizde yine aynı stili devam ettirmek istiyorsanız ton sür ton trendini kullanabilirsiniz.

Gömleklerinizle aynı tonda kullanacağınız şal veya eşarp sizi sade olmakla beraber elegan bir görüntüye ulaştıracaktır.

Koyu renk gömlek tercihlerinde ise kontrast renk uyumunu kullanarak canlı bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Eteklerinizi ise kullandığınız gömleklerden daha koyu renk seçmeniz daha hoş bir görüntü sağlayacaktır.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir