Sıcak Yaz Günlerinizi Rahatlatacak Kombin Önerisi

Sıcak Yaz Günlerinizi Rahatlatacak Kombin Önerisi

Tunikle Hazırlanmış Tesettür Kombin

Zümrüt yeşili bir tunik, etek uçları turkuaz. Tunik başlı başına bir yaz kıyafeti. Seçtiğimiz tunik, kesimi ve modeli bakımından hem ev içinde, hem de dışarıda rahatlıkla giyilebilecek bir modeli oluşturmaktadır. Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi yaz kıyafetlerinde seçeceğimiz kumaş hafif ve nefes alan bir dokuması olmalıdır. Bununla birlikte elbisenin bol olması hem rahat bir giyim elde etmekle birlikte, hem de hatları gizlemesi bakımından hanımefendiler tercih etmektedirler.

Elbette diz altı bir tunik, tesettür için yeterli değildir. Tunik altına bol paçalı bir pantolon tercih edilmelidir. Biz de beyaz bir pantolonu kombinimizde yer verdik. Zümrüt rengindeki ayakkabımız, gözlük ve bilekliğimiz kıyafetimizin bir parçasını oluşturur. Kıyafetimizi renk açısından bütünleştirir. Sarı boncuktan yapılmış takımız, çantamız da bir farklılık oluşturacaktır. Yine başörtülü bayanların tercihi böyle bir kombinde biraz yeşil, biraz, sarı, biraz turkuaz, biraz mor ve beyaz karışımı bir ipek eşarptır.

Sizin de ten renginize gidecek bir tuniğiniz olsun. Bol olsun ki rahat rahat giyebilesiniz. Kadınlar için iyi bir kıyafet, rahat ve kesimi bol bir kıyafettir. Burada dikkat edilecek husus monotonluğu ortadan kaldıracak küçük bir atraksiyondur. Bu belki bir etekteki turkuaz renktir. Belki de yakaya ya da baş örtüsüne iliştirilecek bir broştur.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

“Sıcak Yaz Günlerinizi Rahatlatacak Kombin Önerisi” için bir yanıt

  1. Burcu durukan dedi ki:

    merhabalar bu zümrüt yeşili ve eteği turkuaz mavisi olan tuniği almak istiyorum nerden bulabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir