Sezon Trendi, Zincir Saplı Çantalar

Sezon Trendi, Zincir Saplı Çantalar

Bu sezon çantalarımızın hepsi, zincir saplı çanta modellerinden oluşuyor. Trend alarmı veren bu modeli biz hanımlar çok beğendik. Narin, zarif, modern görüntüsü ile tüm hanımların gardıroplarında en az bir tane zincir saplı çanta modeli yerini aldı bile. Chanel’in her sezon koleksiyonunda yer alan bu modeli, 2014 sonbahar kış sezonunda tüm markaların koleksiyonlarında görmekteyiz.

Zincir Saplı Çanta Modelleri 2014

Podyumlarda dünya markalarının giyim koleksiyonlarının en önemli aksesuarı olan zincir saplı çantalar, trend alarmı veriyor. Bu modellerle tanışmamış tüm hanımlar için Yeşiltopuklar editörleri olarak en beğendiğimiz zincir saplı çanta modellerini sizler için araştırdık.

Editörlerimizin zincir saplı çanta modelleriyle ilgili hazırladığı videoyu izleyin!

Sezonun diğer trendleri arasında yer alan leopar desenleri ile birleşen zincir saplı çanta modellerini diğer tüm modellerden daha çok sevdik. Biraz iddialı dursa da, stilinizin en önemli parçaları arasında yer alacağını söyleyebiliriz.

Kışın koyu tonlarına alternatif olarak bu modelde renkli çantaları da seçebilirsiniz. Biz hanımların en önemli aksesuarı çantalardır. İsterseniz evde ufak bir yöntem ile eski çantalarınızı da bu modele dönüştürebilirsiniz. Çantanınız eski askısını çıkartarak, çantanıza uygun alacağınızın bir zinciri takabilirsiniz. Trendlerden uzak kalmadan stilinizi yansıtın.

Zincir Saplı Çanta Modelleri 2014

Zincir saplı çantamızın metalik pırıltısına eşlik edecek, kıyafetimizin uygun yerlerinde de metalik aksesuarların olması ayrıca bir tarz oluşturacaktır. Pardesümüzün metal düğmesi ya da bir detayında yer alması gibi. Ya da metal bir gözlük çerçevesi, metal saat kayışı ve benzeri aksesuarlar abartıya kaçmaksızın şıklığınızı yakalamaya yarayacaktır.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir