Minyon Kadınların Uzak Durması Gereken Kıyafet ve Aksesuarlar

Minyon Kadınların Uzak Durması Gereken Kıyafet ve Aksesuarlar

Minyon Kadınlar için Kıyafet Modelleri

O elbise boyumu kısa gösteriyor”, “Bu ceket bana hiç yakışmıyor” diye, şikayet eden minyon kadınlar buraya!

Uzak durmanız gereken kıyafetler, favoriniz olmaya aday aksesuarlar ve birkaç giyim hilesiyle istediğiniz gibi görünmek elinizde. Daha önce paylaştığımız “Kısa Boylu Tesettür Kadınlar Nasıl Giyinmeli?” başlıklı haberimizden sonra bu öneriler de stilinize iyi gelecek. İşte dolabınızı yeniden şekillendirmenizi gerektirecek öneriler…

Minyon Kadınlar için Kıyafet Modelleri

Salaşlık Trendine Kendinizi Kaptırmayın

2017/18 Sonbahar – Kış Koleksiyonlarında akım haline gelen büyük beden parçalara minyon kadınlar, dikkatli yaklaşmalı. Baştan aşağı, bol ve salaş parçalar sizi olduğunuzdan daha kısa ve kilolu gösterecektir. Bu sebeple sadece bedeninize uygun elbiseler ya da parçalar seçmek olacak. A kesim elbiseler, salopetler, bedeninize uyan parçalar tercih edebilirsiniz. Baştan aşağı bol ve dökümlü tasarımlar seçmemeye özen gösterin.

Minyon Kadınlar için Kıyafet Modelleri

Kısa Ceketler Daha Uzun Gösterecek

Dolaplarınızı vücut tipinize göre şekillendirirken uzun ceketlere veda edin. Etek ya da elbiselerinizle kullandığınız ceketleri “crop” denilen kısa ceketlerden seçerek daha uzun görünmenin keyfini çıkarın. Bel altında, kalça hizasında biten ceketler olduğunuzdan daha kısa görünmenize neden olabilir. Bununla beraber diz boylarında ceketler kullanabilir, ancak içinize yüksek bel etek ya da pantolonları seçerek orantıyı yakalayabilirsiniz.

Minyon Kadınlar için Kıyafet Modelleri

Yüksek Bel Akımına Kapılın

Son yıllara damgasını vuran yüksel bel etek ve pantolonlar minyon kadınları çok sevindirecek. Hemen hemen her markanın koleksiyonunda yer verdiği yüksek bel tasarımlar, olduğunuzdan daha uzun ve ince görünüme kavuşturacak. Yüksek bel eteklerinizle kullanacağınız kazak ve gömlekleri dışarı bırakmak yerine içe sokarak bel vurgusunu yinelemelisiniz.

Minyon Kadınlar için Kıyafet Modelleri

Kontrast Yerine, Ton Sür Tonu Deneyin

Her mevsime çok yakışan ton sür ton kombinler, minyon kadınlar için harika bir seçenek. Uzun ve ince görünmenin sırrı olan bu renk uyumuyla kamufle olmak çok kolay. Özellikle orantısız vücut hatlarına sahipseniz, küçük hileleri iyi örenmelisiniz. Aynı rengin en açık tonlarını ince bölgenize, koyu tonlarını ise daha kalın bölgelerinize seçerek, hem zayıf hem de uzun görünmek elinizde.

Minyon Kadınlar için Kıyafet Modelleri

Büyük Çantalardan Uzak Durun

Yeni sezonun trendleri arasında yerini alan XL çantalardan minyon kadınlar uzak durmalı. Neredeyse küçük bir seyahat valizini andıran yepyeni moda big bag’ler minyon kadınlara pek hitap etmiyoru. Bunun yerine bele dolanan çantalar, zincir askılı minik çantalar, elde taşınan clutch modelleri tercih edebilirsiniz.

Minyon Kadınlar için Kıyafet Modelleri

Favori Aksesuar: Bele Dolanan Kemerler

Her trend minyon kadınlara karşı değil. Yeni sezonun göze çarpan aksesuarları kemerler, tam da minyon kadınlar için. Yüksek bel vurgusunu sağlayacak, uzun görünüme kavuşturacak aksesuarların çeşit çelit hallerini kombinlere ekleyin. Sezonun bol trendinden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Bol elbise ya da bol bir kaban kullanacaksanız, belinize bir kemer takıp uzun gözükebilirsiniz.

Minyon Kadınlar için Kıyafet Modelleri

Topuklu Botlarla Yükselin

Kış sezonunun vazgeçilmez göz alıcı ayakkabıları hiç şüphesiz topuklu bot ve bootie’ler. Yazlık topuklu ayakkabılar gibi rahatsız etmeyen, hareketleri çok da kısıtlamayan bu tasarımlarla yükselebilirsiniz. Rahatınızı kaçırmamak için hafif topukları tercih edebilir, özgüvenli siluete bürünebilirsiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir