Mevsimler Değişse, Sezonlar Geçse de, Stil Aynı Kalır…

Mevsimler Değişse, Sezonlar Geçse de, Stil Aynı Kalır…

Tesettür Giyim Stil Önerileri

Herkesin kıyafet anlayışında kendisine göre önemi büyük olan, temel özellikler vardır. Bu özellikler aynı zamanda hayatında bir alışkanlık haline de gelmiştir.

Herkes bir stil belirleyerek, o çizgide gitmelidir. Sürekli stil değiştirmek, imaj değiştirmek demektir. Hergün farklı stillerde giyinmek, olumlu bir görüntü vermeyeceği gibi, tarzınızı oluşturamadığınız anlamına da gelecektir.

Stil oluşturmak bir kişi için, inancı, değerleri, vücut yapısı, yaşı, sosyal statüsü ve bunun gibi kültürel olgular üzerinden yapılmalıdır. Yoksa insan sıradışı bir imaja sahip olur ki, bu toplum içinde rağbet görmeyebilir, hatta yadırganabilir de. Bir bayan için sezonlar geçse de, stil aynı kalmalıdır.

Tesettür Giyim Stil Önerileri

Stil bir bayanın kendini ifade tarzıdır

Mevsimler değişse de, stil sahibi tüm bayanlar her mevsimde stilini korumalıdır. Kıyafet seçiminizde, klasik mi, modern mi, spor mu, rahat bir stil mi karar vererek kombinlerinizde süreklilik oluşturmalısınız. Bunun yanında örtü bağlayış şeklinizden, tutun da kullandığınız çanta, ayakkabı ve aksesuara kadar, kendinize göre bir ölçü renk dengesi ve tarz belirlemelisiniz.

Tesettür Giyim Stil Önerileri

Genel olarak bir bayanın kendini ifade tarzı, ruhu ve karekteriyle bağdaşan bir stildir. Kendinize en çok yakıştırdığınız markaların koleksiyonlarını her sezon takip edebilirsiniz. Sezon trendlerini bilerek kendi yaşınıza ve bedeninize gidebilecek en uygun kıyafetleri kendi stiliniz ölçüsünde giymelisiniz. Unutmayın stil sahibi olmak ve buna göre giyinmek kendinizi de en iyi ifade edecek bir yöntemdir.

Tesettür Giyim Stil Önerileri

Kombin1: Etek: Victorian, Bluz: Hunt Club, Kaban: Alice, Ayakkabı: Prada, Çanta: Wine

Yaşa göre stil belirlemek

Kendi stilinizi yaratırken, yaşınızı ve statünüzü de göz önünde bulundurmalısınız. 30’lu yaşları geçmiş bir hanımın 15 yaşındaki bir genç kız gibi giyinmesi doğru bir stil anlayışı değildir. Bununla birlikte çalışan hanımların, ev gezmesine gidiyor gibi giyinmesi de doğru bir düşünce değildir. Tüm bunları göz önünüzde bulundurarak yaşınız, bulunduğunuz konum ve çevre stilinizde en önemli etkendir.

Moda ve stil trendleri birebir bilmek ve tatbik etmek değil, kendinize en yakışanı giyinmektir.

Tesettür Giyim Stil Önerileri

Kombin2: Triko: Cashmere, Etek: Mango, Kaban: Mango, Çanta: Matmazel, Eşarp: Pucci

Yorumlar

“Mevsimler Değişse, Sezonlar Geçse de, Stil Aynı Kalır…” için 4 yanıt

 1. zeynep dedi ki:

  Ürünleriniz güzel fakat ilgilenmiyorsunuz musteri memnuniyeti sizin için önemli değil sanırım.ben israrla soruyorum ama cevap yok

 2. fatos dedi ki:

  En yukaridaki krem.rengi kaban hangi markaya ait acaba

 3. emine dedi ki:

  bu etekleri hangi sitelerden bulabiliriz

 4. hayriye dedi ki:

  Herkez ayni sorulari soruyor hiç cevap yok.maden nerden alabileceğimizi yazmiyorsunuz niye paylaşiyorsunuz.hakmı şimdi soruyooooruuuum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir