Huqqa 4. Şubesini Emirgan’da Açtı

Huqqa 4. Şubesini Emirgan’da Açtı

Huqqa Emirgan - Alkolsüz Mekanlar

İlk şubesini İstanbul’ un en gözde semti Kuruçeşme’de açan Huqqa; Ankara ve Bodrum’dan sonra 4. şubesini de İstanbul’da açtı. Ramazan ayı ile birlikte faaliyete başlayan Huqqa Emirgan nefis boğaz manzarası eşliğinde konuklarını ağırlamaya hazır.

Üç farklı iftar menüsü Huqqa Emirgan‘da sizleri bekliyor. Zamanın Keyifleri mottosuyla yola çıkan Huqqa’nın 2016 iftar menüsünde nefis iftariyeliklerden çorbalara, ara sıcaklardan eşsiz kebap çeşitlerine kadar geniş ve zengin bir menü mevcut.

Huqqa Emirgan Adres: Emirgan, Sakıp Sabancı Cad. No:23 D:25, Sarıyer/İstanbul – Avrupa

Yorumlar

“Huqqa 4. Şubesini Emirgan’da Açtı” için bir yanıt

  1. Kezban dedi ki:

    İyi akşamlar ben restorantınıza iş arkadaşları ve ailesiyle gelen bir müşterinizim ve gerçekten böyle bir yerde böylesine kalitesiz böylesine varoş bir yer görmedim müşterileri bir birine pazarlamanızmı dersin ilgisiz alakasız sorumsuz olmanız gerçekten berbatsınız ablamla gelip yemek yediğim güngarsonlarınızdan az sekerli kahve istemem kahveyi yarım saat sonra getirmeniz sonra kahvenin tam şekerli olması gerçekten bunlar problem edilmese bile başka müşteriniz ablamın kim olduğunu çalışanlara sorması onların hayır nerden tanıycaz o varoşu demesi sonra birde ablamın chkının den gidip müşterinize göstermesi gerçekten pazarlama konusunda işleri farklı anlamanız çok komik sizin gibi çalışanlara hele buderece berbat hizmete değil 10 TL 1lira bile verilmez. Ve not düşüyorum müslüman ülkesinde salyangoz satmak gibi bir durum bu bunu aile büyüklerimiz duyarsa muhatabınız biz değil onlar olurdu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir