Hayal Gibi, Umut Gibi Bir Kombin!

Hayal Gibi, Umut Gibi Bir Kombin!

Şeker Pembesi Yazlık Tesettür Kombin

Üzeri cici çiçeklerle desenlenmiş, bol kesim, belden topuklara kadar uzanmış, bembeyaz bir etek; etek uçları pembe şekere bulanmış, zarif bir etek. Bu kombinimizi beyaz ve pembenin marifetiyle oluşturuyoruz. Etek üzerine beyaz, kendinden flarlı bir gömlek ile üzerine yakasız pembe bir ceket ilave ediyoruz.

Yine pembe renkten, zarif ayakkabılar, gözlük, kol saati düşündüğümüzde bir pembe dünya oluşturuyoruz. Yüzüğümüz ve çantamız da biraz farklılık oluştursa da bu hazırladığımız kombine bir nüans oluşturabiliyor ve bu sayede monotonluğu ortadan kaldırabiliyoruz.

Böyle bir kıyafete ve böyle bir kombine tesettürlü bayanlar çift taraflı, ipek bir şalı tercih edebilirler. Pembe renkten kayarak baskın bir gülkurusu rengi tercih etmemizde yarar vardır. Çünkü başörtüsü herşeyden daha dikkat çekici bir yerdedir. Baş üstündedir. Böyle bir kıyafetin gül kurusu renkle ifade edilmesi ilk önce baştan başlayacaktır.

Kendimize bir beyaz sayfa açalım. Böyle bir beyaz sayfaya sadece pembe dünyamıza yer verelim. Pembe umutlarımızın hayallere dökülen bir yansımasıdır. Çiçeklerin tomurcuk halidir. Sizin de böyle bir kıyafetiniz olsun. Beyaz ve pembe rengin sizin için bir anlamı olsun.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

“Hayal Gibi, Umut Gibi Bir Kombin!” için bir yanıt

  1. seher dedi ki:

    mrb ben bu eteği çok beğendim nerden alabilirim acaba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir