Dünyaca Ünlü Online Alışveriş Markası “Shukr Clothing” Şimdi Türkiye’de!

Dünyaca Ünlü Online Alışveriş Markası “Shukr Clothing” Şimdi Türkiye’de!

Shukr Giyim 2014

İslami ve mütevazı giyimin dünyadaki öncülerinden olan SHUKR Clothing, muhafazakâr giyim tarzını benimsemiş kadın ve erkeklerin gözdesi olmaya hazırlanıyor!

2001 yılında kurulan SHUKR Clothing, dünyanın birçok ülkesinde yaşayan Müslümanların çağdaş ve İslami tarzda giyim ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan ilk firma olmuştur. Şirketin şık ve mütevazı giyim anlayışı, tüm dinlerden müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Bulunduğu ülkelerde sadece online satış gerçekleştiren Shukr, çok sayıda renk ve model seçenekleriyle Türkiye pazarında da yerini aldı.

Shukr Giyim 2014

Shukr Giyim Sonbahar & Kış Koleksiyonu

Rahat ve modern tasarımlarıyla sıcacık bir kış vadeden marka, tüm ürünlerinde kullandığı bambootencel ve yün kumaşlarla dikkat çekiyor. Koleksiyonda bulunan sade tasarımlar her zevke hitap ederken farklı kombinlerle stilini yansıtmak isteyenlere de imkan sağlıyor. Koleksiyonda; elbise, etekpantolon, manto ve tuniklerin yanı sıra yaşamın birçok alanında ihtiyaç duyulan her tarzda kıyafet bulmak mümkün. Bulunduğu ülkelerde sağladığı müşteri memnuniyetiyle haklı bir gurura sahip SHUKR Giyim’in Kadın ve Erkek için yüzlerce modelinin yer aldığı online alışveriş adresiwww.shukrclothing.com/turkey

Shukr Giyim 2014

Ayrıca Markanın Türkiye’ye özel, tüketicilerin direk olarak iletişim kurabilecekleri Facebook  ve Instagram adresleride bulunmaktadır.

Online satış sitesi üzerinden yapılan alışverişler, Türkiye’nin her iline 5 gün içerisinde kargo ile ulaştırılmaktadır. Değişim ve iade işlemleri yapılabilmektedir.

Shukr Giyim 2014

Shukr Clothing Hakkında

Batıda yaşayan yeni nesil Müslümanların estetik ve kültürel değerler çizgisinde çağdaş ve mütevazı giyim ihtiyaçlarını sağlamak için 2001 yılında kurulmuştur. Amerika, İngiltere ve Kanada’da geniş bir müşteri kitlesine sahip olan firma, öncülük ettiği segmentte lider marka pozisyonundadır. Şirket; SHUKR isminin Türkçe okunuşu ve karşılığı (ŞÜKÜR ) kelimesini “Andolsun, eğer şükrederseniz elbette size nimetimi artırırım” (14:7 ) ayetinden hareketle seçmiştir. Aynı zamanda sunduğu tasarımlarla sadık bir gayrimüslim müşteri tabanına da hitap etmektedir. Kurulduğu günden bu yana İslami değerler çerçevesinde çağdaş ve çok uluslu bir şirket olmayı hedeflemektedir. Adil ticaret ve etik iş uygulamaları ile yüksek standartta giyim üretmektedir.

Yorumlar

“Dünyaca Ünlü Online Alışveriş Markası “Shukr Clothing” Şimdi Türkiye’de!” için bir yanıt

  1. FATMA YETİŞ dedi ki:

    yeşil elbise fiyatını merak ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir