Ciltteki Akne Lekelerinden Bitkisel Çözümle Kurtulun

Ciltteki Akne Lekelerinden Bitkisel Çözümle Kurtulun

Ciltteki Akne Lekelerinin Bitkisel Çözümü

Ciltteki akne lekelerinden kurtulmanın bitkisel ve hesaplı çözümü…

MİHRİ Kozmetik karma, yağlı, akne sorunu yaşayan cilt tipleri için özel olarak formule ettiği Akne Bakım Ürünleri ile gönülleri fethediyor.

En çok tercih edilen ve kısa süredeki etkisiyle kendisini hayran bıraktıran Akne Bakım Ürünleri; Matlaşırıcı Temizleme Jeli ve Yağ Dengeleyici Krem içeriğindeki özel aktif maddeler ile kısa zamanda cildin mat ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Cildi Matlaştırıcı Temizleme Jeli

Matlaştırıcı Temizleme Jeli, ferah ve kusursuz cilt temizliği ile gününüzü en güzel şekilde başlatmaktadır. Ciltte gergin bir his oluşturmadan cildin derinlemesine arınmasını sağlamasıyla diğer cilt temizleyicilerinin bir adım önüne geçmektedir.

Yağ Dengeleyici Krem

Yağ Dengeleyici Krem, arındırılmış cildinizde aşırı sebum üretimini önleyerek cildin mat görünmesine yardımcı olur. İçeriğinde bulunan salisilik asit ile ciltte akne oluşumuna sebebiyet veren bakteri oluşumunu önler, cildin ölü hücrelerden arınmasını sağlar.

Hem tamamen bitkisel kökenli içeriği ile hem de kısa zamandaki muhteşem etkisiyle karma, yağlı, akne ve siyah nokta problemi yaşayan cilt tiplerinin mat ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlayan MİHRİ İstanbul Akne Bakım Ürünleri son dönemde oldukça beğenilen cilt bakım ürünlerindendir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir