Armine 2014 Sonbahar-Kış Tesettür Takım Modelleri

Armine 2014 Sonbahar-Kış Tesettür Takım Modelleri

Armine 2014 Tesettür Takım Modelleri

Armine Giyim 2014 sezonuna ait yeni modelleri ve renk seçenekleri ile çok modern. Özellikle 2014 sonbahar kış sezonu için tasarlanan tesettür takım modelleri, adeta sanat ve ihtişamın yorumlanması ile karşımıza çıkıyor. Takım modellerinde sade formları ile zarif bir görünüm sunan Armine, şıklığından ödün vermeyenlerin tercihi olacak.

Armine 2014 Tesettür Takım Modelleri

Armine Giyim her sezon olduğu gibi bu sezon da çarpıcı modellerle farklılığını ortaya koymakta. Marka 2014 sezonunda da gardırobumuzda hiç tereddüt etmeden alabileceğimiz modellerle karşımıza çıkıyor. Sade ve yumuşak silüetteki tasarımlar, zarif ve şık görünümle bambaşka formlarda yeniden yorumlanıyor.

Armine 2014 Tesettür Takım Modelleri

Özellikle çalışan hanımlar için şık takımlar, günün kurtarıcı parçaları arasındadır. Koleksiyonda modellerin sofistike havası, klasik tesettür takım modellerinden zarafeti ile sıyrılıyor. Armine Giyim’in şık takımlarında desenlerin ve detayların muazzam geçişleri, şehirli ve modern hanımlar için albenili hale geliyor.

Armine 2014 Tesettür Takım Modelleri

Modellerdeki konturlu renk bloğu geçişleri, tül ve dantelin sanatsal yorumu, çiçek desenli özel modeller ile peplum detaylarının modern duruşları, dikkat çeken parçalar arasında. Özellikle özel gün ve geceler için tasarlanan şık takımlar feminen algı içerisinde asilzade ve cezbedici bir duruş sergiliyor.

Armine 2014 Tesettür Takım Modelleri

Koleksiyonda canlı kiremit rengi ve turuncular, parlak saks mavisi ve siyahlar, sezon trendi bordo ve siyahlar hüküm sürmekte. Bunlarla birlikte birçok renk alternatifini de koleksiyonda görebilmekteyiz. Sizlerinde beğeneceğinizi düşündüğümüz Armine takımlarını hem ofis ortamında hem de günlük giyiminizde tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

“Armine 2014 Sonbahar-Kış Tesettür Takım Modelleri” için 2 yanıt

  1. […] her model ayrı bir emektir aslında. Armine yeni sezon koleksiyonunda tasarımcıların güçlü kalemlerini hissetmekteyiz. Özellikle yeni […]

  2. Serpil dedi ki:

    Arminenin mavi ceketli takımına nerden ulaşabiliriz ve kodu nedir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir