Armine Uzun Etekleri Merceğimiz Altında!

Armine Uzun Etekleri Merceğimiz Altında!

Armine Uzun Etek Modelleri 2014

Uzun Eteklerle Kusurkuz Güzellik

Etek, biz hanımlar için en önemli kıyafetlerimizin başında gelmektedir. Bize göre bir hanıma yakışan modellerin en başında da etekler geliyor. Tesettür ölçülerince rahat ve bol etekler tercih edilmesi gereken modeller arasındadır. Sizlere Armine Giyim‘in yeni sezon etek modellerinden en beğendiklerimizi hazırladık.

2014 Sonbahar Kış sezonu tesettür giyim koleksiyonlarına baktığımızda, özellikle minimalist formlardaki modellerin ağırlığını görmekteyiz. Bu sezon tasarımcılar hanımlarda sade ve rahat modelleri öncelikle görmek istediklerini hissediyoruz. Bir tasarımcı, hanımların ne istediğini bilir ve modellerinde kendi kaleminin gücünü kullanarak birbirinden şık modeller ortaya çıkartır.

Armine’nin en şık uzun eteklerini sizler için derledik. Gelin bu çok özel modellerden oluşan videoyu birlikte izleyelim.

Koleksiyonlarda her model ayrı bir emektir aslında. Armine yeni sezon koleksiyonunda tasarımcıların güçlü kalemlerini hissetmekteyiz. Özellikle yeni sezon trendleri arasında olan deri, Armine’nin etek modellerinde de öne çıkmakta. Deri ne kadar iddialı olsa da Armine koleksiyonunda şıklığın adresi olmuş diyebiliriz.

Armine Uzun Etek Modelleri 2014

Armine Giyim etek modellerinde renklerinde farklı gruplarını görmekteyiz. Birbirinden canlı renkler kadar, koyu renkleri seven hanımlar için koyu tonların da hakimiyetini görmekteyiz. Sizleri Armine yeni sezon modelleri ile baş başa bırakıyoruz. Etek kombinlerinizde bu sezon özel öncelikli tercihinizin gömlek olması gerektiğini de özellikle belirtmek isteriz…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir